YouTube запропонував користувачам платити долар в місяць

Найбільший світовий відеохостинг YouTube оголосив про важливе нововведення. З сьогоднішнього дня творці деяких з відеоканалів отримали можливість стягувати плату з користувачів. Щомісячна підписка коштує від 99 центів.

Належний Google відеохостинг для запуску тестової програми платних каналів відібрав невелику групу партнерів, пише The New York Times. Серед них, зокрема, канал програми «Вулиця Сезам», який запропонує платним передплатникам YouTube-каналу повні серії свого шоу, шоу про бойові мистецтва Ultimate Fighting Championship, дитячі програми від National Geographic Kids, відеоуроки для спортивних тренувань від iAmplify і т.д .

Поки що таких каналів-партнерів близько 30. В майбутньому можливість брати плату за підписку буде надана більшості YouTube користувачів, по крайней мере, тим, хто виробляє якісний контент. Головне, що функцію можна буде включити самостійно. Глядачі будуть оплачувати підписку через Google Wallet – ту ж систему, через яку платять за Android-додатки або фільми в магазині Google Play.

У всіх платних каналів буде передбачений двотижневий пробний період, протягом якого ознайомитися з їх контентом можна буде безкоштовно. Деякі також надаватимуть знижку при оплаті підписки на рік вперед. Мінімальна вартість місячної підписки складає 99 центів, максимальна – 7 доларів 99 центів. YouTube офіційно не повідомляє, яку саме частку прибутку від підписки буде утримувати. У випадку з доходами від реклами у відеороликах вона становить 45%.

Можливість заробляти на розміщується в їх відео рекламі у творців популярних YouTube каналів з’явилася ще в 2007-му році. Однак багато хто з них були не задоволені фінансовою віддачею від такої співпраці. Крім того, багато популярних відеоблогери і виробники якісного відеоконтенту воліли б не засмічувати свою продукцію рекламою, а стягувати невелику регулярну плату з постійних глядачів.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.