Плоский сюрприз. Apple iMac став тонший і потужніший

Зменшений iPad став не єдиною цікавою новинкою, представленою напередодні Apple. Корпорація також випустила три моделі Mac – Mac mini в старому дизайні, MacBook Pro 13 Retina в новому, але передбачуваному, і ще одну – в дивовижному.

Якщо зовнішність iPad mini завдяки витокам від азіатських виробничих партнерів Apple була відома усім вже декілька місяців, то дизайн свіжої моделі настільного компьютера-моноблока iMac компанії вдалося зберегти в таємниці. В результаті, побачивши новинку, що були присутніми на презентації в Сан-Хосе вибухнули оплесками.

iMac версії осінь 2012 має на 40% менший об’єм, ніж що його, що здавався до вчорашнього дня дуже тонким і елегантним попередник. Задня панель компьютера-моноблока тепер вигнута, що дозволило зробити краї дуже тонкими – всього 5 мм. Для цього припало, зокрема, позбавитися від 2-міліметрового прошарку між дисплеєм і захисним склом.

Тепер рідкокристалічний дисплей цілком ламінується із захисним склом, а шар покриття антивідблиску наноситься з використанням високоточної технології плазмового напилення. Це покриття дозволяє, за твердженням компанії, понизити кількість відблисків на 75%. Саме на відблиски на глянсовому екрані iMac часто скаржилися користувачі – вони заважають працювати в яскраво освітленій кімнаті.

У продаж поступлять iMac чотирьох моделей двох розмірів – з дисплеєм діагоналлю 21,5 дюйма і дозволом 1920 на 1080 точок, і 27-дюймов з дозволом 2560 на 1440 точок. У меншого iMac дві моделі з четирехядерними процесорами Intel Core i5 з частотою 2,7 або 2,9 ГГц, у більшого – 2,9 або 3,2. У усіх iMac тепер буде по 8 ГБ оперативної пам’яті, при цьому у 27-дюймової моделі користувачі зможуть самі її наростити(доступні чотири слоти SO – DIMM, два з яких за умовчанням зайняті 4-гігабайтними модулями).

Жорсткі диски в усіх моделях у базовій комплектації мають об’єм 1 терабайт, але у 27-дюймових iMac швидкість обертання шпинделя вища – 7200 оборотів в хвилину замість 5400 у молодшої. Доплативши, можна буде замінити стандартний жорсткий диск на гібридний Fusion Drive, складений з 128-гігабайтного SSD – диска і стандартного диска на 1 або 3 терабайта. Комп’ютери з таким диском автоматично розміщують дані програм і користувача так, щоб максимізувати продуктивність усієї системи. Конфігураційні опції для нових iMac в інтернет-магазині Apple доки недоступні, проте Fusion Drive об’ємом 1 терабайт вже зараз можна поставити в одну з нових моделей Mac mini. Ціна питання – 250 доларів згори.

Нові iMac використовують дискретну графіку Nvidia – GeForce GT 640M, GT 650M, GTX 660M і GTX 675MX, при цьому у самої старшої моделі 1 ГБ відеопам’яті(проти 512 МБ у інших). У нових iMac по 4 порти USB 3.0, по 2 порти Thunderbolt, роз’єми для гигабитного Ethernet, карт пам’яті SD і універсальний вихід на монітори з підтримкою DVI і VGA. Ціни на чотири стандартні моделі iMac складуть, відповідно, 1300, 1500, 1800 і 2000 доларів без податків і зборів. Версії з дисплеєм в 21,5 дюйма з’являться у продажу в листопаді, а 27-дюймові – в грудні. Судячи з цих термінів, новинки тільки-тільки поступають у виробництво, тому стає зрозумілою відсутність витоків про них.

This entry was posted in Алея досягнень. Bookmark the permalink.

Comments are closed.