LG і Samsung готують смартфони з екранами Full HD

Дві компанії з Південної Кореї – Samsung і LG – випустять на початку 2013 року смартфони з дозволом екрану Full HD(1080р). Щільність пікселів на дюйм у них буде вища(очікується понад 400 точок), ніж у Retina – дисплея iPhone 5(326 точок). Про це пише CNET з посиланням на корейський блог MK News.

Раніше, нагадує видання, LG показала 5-дюймову ЖК-панель з щільністю пікселів 440 точок. Швидше за все, саме він буде задіяний в новинці компанії. Samsung, з чуток, замовить дисплеї Full HD у власного підрозділу. Найвищий рівень ppi серед облаштувань компанії належить смартфону Galaxy Nexus – 316 штук на дюйм.

Перший смартфон з дозволом 1080р і 440 ppi минулого тижня анонсувала HTC. Під кришкою J Butterfly встановлений четирехядерний процесор Snapdragon S4 Pro(APQ8064) з тактовою частотою 1,5 ГГц і 2 ГБ оперативної пам’яті. Об’єм внутрішнього накопичувача – 16 гігабайт.

Про намір робити великі і чіткі дисплеї заявляли японські компанії. Раніше в жовтні JDI – спільне підприємство, належне Sony, Toshiba і Hitachi, – приступило до виробництва 5-дюймового дисплея нового покоління. Він пропонує IPS – матрицю, дозвіл 1080х1920 точок і високу щільність пікселів(ppi) – 443 на дюйм.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.