Європейцям дозволять ігри для дорослих в Windows 8

Одним з нововведень в Windows 8 є магазин додатків Windows Store. Нещодавно Microsoft оголосила, що в європейську версію онлайн-каталогу не потраплять дорослі ігри, PEGI-, що отримали, рейтинг 18, проте напередодні компанія пішла назад.

Спочатку Microsoft планувала заблокувати в американському сегменті Windows Store ігри, що отримали по американському рейтингу ESRB відмітку Adults Only(тільки для дорослих), а з європейського сегменту вилучити додатки, получишие рейтинг 18 за європейською шкалою PEGI. Проте, як виявилося, критерії дорослості ігор в США і Європі сильно розрізняються. У Америці рейтинг тільки для дорослих отримують ігри порнографічного змісту і проекти з кількістю жорстокості(приміром, Manhunt 2 – симулятор серійного маніяка-вбивці), що зашкалює.

У Європі ж рейтинг PEGI 18 отримують навіть ті проекти, в яких міра жорстокості не занадто висока. Якби Microsoft все-таки наважилася виключити ігри з подібним рейтингом зі свого онлайн-магазину, європейці втратили б такі хіти сучасної игроиндустрии як Assassin’s Creed : Revelations, Mass Effect 3, LA Noire, Dishonored і ще сотень інших, повідомляє Arstechnica.

Сьогодні Microsoft оголосила, що вона дозволить викладати у своєму магазині ігри, PEGI-, що отримали, рейтинг 18, але тільки якщо по американській класифікації вони не отримали рейтингу Adults Only, що означає, що в європейському сегменті магазину будуть заблоковані тільки особливо жорстокі проекти і порнографія.

Як не дивно, допущені ігри з рейтингом 18 в Windows Store будуть не відразу : Microsoft чомусь вирішила почекати з цим до грудня. Нагадаємо, продажі Windows 8 і пристроїв з нею стартували сьогодні по всьому світу.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.