IPad mini втратить 3G-модуля

Мини-планшетник iPad mini, який Apple може представити вже цього місяця, зможе підключатися тільки до безпровідних мереж Wi – Fi. 3G-соединение він підтримувати не буде, пише газета The Guardian з посиланням на неназвані джерела.

Інформатори газети також заявили, що міні – айпеда стане спрощеною версією нового, великого iPad. Четверте покоління може отримати інтерфейс Lighting і здатність працювати усередині 4G-сетей(за технологією LTE).

Позбавивши iPad mini 3G-модуля, Apple зможе заощадити на виробництві. Очікується, що вартість iPad mini не перевищить 300 доларів. В цьому випадку він зможе змагатися з 7-дюймовими Google Nexus 7 і Kindle Fire HD. Проте конкуренти пропонують з’єднання по 3G або 4G.

Чутки про iPad mini, як його прозвала преса, ходять ще з 2010 року. Айпеду-молодшому приписують 7,85-дюймовий Retina – дисплей, низький цінник, а також 8-контактний док-коннектор Lightning, як у нового смартфону iPhone 5.

Аналітики сходяться на думці, що презентація бюджетного iPad пройде 10 жовтня, а в продаж він поступить до листопада. Цього тижня Apple може почати розсилати запрошення на презентацію.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.