Windows 8 отримала перше велике оновлення

Microsoft за декілька тижнів до релиза Windows 8 внесла декілька важливих змін в операційну систему і застосування, що поставлялися з нею. Апдейт призначений для RTM – версії вісімки, яку виробники вже встановлюють на свою продукцію.

Оновлення буде доступне на усіх Windows- пристроях після першої, пояснив в корпоративному блозі представник Microsoft Стівен Синофски. За його словами, велика частина змін була зроблена під капотом. Приміром, була поліпшена енергоефективність ОС, щоб збільшити час автономної роботи, відтворення аудіо і відео, а також сумісність з драйверами і додатками.

Також Microsoft удосконалила багато вбудованих програм, у тому числі Mail(Пошта), Calendar(Календар), People(Люди) і Messaging(Повідомлення). Приміром, в Mail з’явилася підтримка протоколу IMAP, можливість приймати і відхиляти запрошення в Календарі, а листи в теці, що входить, тепер можна дивитися у вигляді діалогів. У People можна зняти і поставити картинку на профіль, не виходячи з додатка, а в Messaging – знайти потрібні контакти. Крім того, Calendar був тісно інтегрований з Mail

Оновився і десяток інших програм. Наприклад, в хмарний сервіс SkyDrive був вбудований пошук, можливість перейменовувати файли і теки, а також змінювати порядок сортування. Photos(Фотографії) тепер дозволяють кадрувати і повертати знімок, а також створювати слайд-шоу. У Video(Відео) можна дивитися ролики з відключеними субтитрами і шукати по акторові або режисерові.

Windows 8 стане першою операційною системою з віконного сімейства, яку можна буде запускати практично на будь-яких апаратах – ПК, ноутбуках, а також на планшетах. Всього будуть доступні чотири різні версії нової ОС : звичайна Windows 8, Pro для бізнес-користувачів, Enterprise для компаній і RT для пристроїв з ARM – чіпами. Оновитися до вісімки можна буде c 26 жовтня.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.