Покупці Office 2010 отримають Office 2013 безкоштовно

Microsoft вирішила порадувати користувачів. Щоб не допустити падіння продажів Office 2010 напередодні виходу нової версії офісного пакету, вона оголосила, що кожен, хто придбає попередню версію Office до 30 квітня 2013 року, зможе отримати Office 2013 безкоштовно відразу після його виходу на ринок

Акція діє з 19 жовтня на усі версії Office 2010, придбані будь-яким способом : коробковою версією, електронною ліцензією або в якості передвстановленого ПО на купленому комп’ютері. Як повідомляється в прес-релізі, що поступив в редакцію Вістей.Ru, Office 2013 вийде на ринок вже в першому кварталі 2013 року.

Для того, щоб взяти участь в акції, користувач повинен зареєструватися на спеціальному сайті і підписатися на повідомлення. Новий Office дозволяє нашим покупцям отримати ту версію Office, яка якнайповніше відповідає їх потребам, – цитує прес-реліз Павла Кузьменко, керівника відділу по просуванню інформаційних офісних систем Microsoft в Росії. – У рамках спеціальної пропозиції для приватних користувачів, студентів і малого бізнесу можна вибрати річну підписку Office 365 для п’яти пристроїв або традиційну версію Office 2013 для одного комп’ютера.

Таким чином, якщо користувач придбає Office для будинку і навчання 2010, то на початку наступного року він отримає Office для будинку і навчання 2013, або річну підписку на Office 365 для будинку розширений. Як стверджують в Microsoft, аналогічна схема діє для інших роздрібних пакетів Office 2010, у тому числі Office для Mac.

Слід зазначити, що нова пропозиція є досить щедрою, враховуючи що безстрокова підписка на Office 2013 коштуватиме недешево.

Повністю від традиційної безстрокової ліцензії Microsoft відмовитися доки не наважується, проте вона зробила практично все, щоб цей варіант став невигідним. Як повідомлялося раніше, на американському ринку безстрокове використання Office Home Student коштуватиме 139,99 доларів, причому в нього будуть включені тільки Word, Excel, PowerPoint і OneNote. Безстрокова версія Home Business коштуватиме 219,99 доларів. Відрізнятися від базової вона буде тільки наявністю Outlook. Версія Professional додасть в пакет Publisher і Access, причому коштувати усе це задоволення буде 399,99 доларів. Головний недолік постійної версії – це те, що на відміну від версій, поширюваних за системою підписки, Office з безстроковою ліцензією можна встановити тільки на один комп’ютер.

Річна підписка на Office 365 Home Premium, в яку входять програми Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access і Publisher, обійдеться в 99,99 доларів в рік. Підписка на версію Office 365 Small Business Premium, предназначеную для малого бізнесу з штатом не більше десяти чоловік, обійдеться фірмі в 149,99 доларів в рік. Кожен з користувачів зможе встановити Office на п’ять пристроїв.

Подібна пропозиція діє і для апдейта попередніх версій Windows до Windows 8. Microsoft пропонує відновити Windows XP, Windows Vista або Windows 7 до Windows 8 Pro за 39,9 долара. Проте, якщо користувач купив комп’ютер з предустановленой Windows 7 після 2 червня 2012 року, він має право відновити систему до Windows 8 Pro всього за 14,9 долара.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.