Windows 8 укомплектують дірявим Internet Explorer

Новий браузер Internet Explorer 10, який поставлятиметься разом з операційною системою Windows 8, отримає застарілу версію Flash, в якій днями була знайдена уразливість. При цьому плагін, призначений для відтворення мультимедійного контенту в Інтернеті, не можна буде автоматично відновити за допомогою служби Adobe.

Adobe – компанія-розробник Flash – ще 21 серпня випустила латочку, що закриває діру. Проте цей патч не буде включений в підсумкову версію Windows 8, яка поступить в продаж 26 жовтня, пише ArsTechnica.

Як відомо, в вісімці буде два робочі середовища: класична з іконками, призначена для ПК, і планшетна з Metro – інтерфейсом. Традиційна версія Вікон отримає браузер з повною підтримкою плагінів і розширень(користувачі зможуть встановити або видалити Flash на власний розсуд).

Сенсорний IE підтримувати модулі, що підключаються, не буде. Що стосується Flash, то він буде ушитий в Metro – версію браузеру. Так, випускати оновлення для плагіну зможе тільки сама Microsoft. Така ж ситуація характерна для браузеру Chrome, в якому Flash вбудований за умовчанням.

У Microsoft із цього приводу заявили, що відновлять Flash в Windows 8 в міру необхідності через систему Windows Update. Компанія в основному випускає патчи, у тому числі для Internet Explorer, в другий вівторок кожного місяця. Adobe також випускає латочки по вівторках, то на третій або четвертий тиждень.

Таким чином, якщо обидві компанії дотримуватимуться таких графіків релиза, у браузері IE10 утворюється вікно для уязвимостей. Іншими словами, якщо Adobe закриє діру у кінці місяця, то користувачам Windows 8 доведеться чекати декілька тижнів до наступного оновлення Microsoft.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.