Всі брешуть. Огляд кращих iOS-додатків станом на 1 квітня

Як розіграти товариша на 1 квітня? «А у тебе спина біла» – вже років п’ятдесят, як не в моді. Кращим помічником сучасному першоквітневому шахраю буде iPhone і спеціальні програми.

Fake-A-Call
«А ви знаєте, коли мені дзвонить президент? Ніколи! », – Співав Виталя в одному з перших російськомовних вірусних відео.З додатком Fake-A-Call вам подзвонить не тільки президент, але і Волдеморт, майстер Йода і леді Гага. Додаток вміє імітувати вхідний дзвінок, причому ім’я нібито абонента, що телефонує і його фотографію можна вибрати довільно.

Про всяк випадок в програмі передбачені 18 голосів, чоловічих і жіночих, які не дадуть знаходяться поруч людям запідозрити, що користувач додатка говорить сам з собою. При бажанні, додаткові голоси можна записати самостійно або докупити. Нещодавно програма навчилася імітувати відеодзвінки по FaceTime. Користувач може точно задати час помилкового дзвінка.

Програма стане в нагоді не тільки для розіграшів, але і щоб, наприклад, втекти з нудного побачення з нібито поважних причин. Її можна безкоштовно завантажити в App Store. Версія без рекламного банера обійдеться в 33 рубля.

Також програму можна безкоштовно завантажити для Android в Play Market. Версія без реклами обійдеться ользователям «гугловський» ОС в 30 рублів.

Розробники вже встигли перенести програму на смартфони з Windows Phone.

Перекладач на котячий
З цим додатком можна продемонструвати удевітельно навички спілкування зі своєю улюбленою кішкою. Програма сприймає слова і в режимі реального часу відтворює команди на «котячому» мовою. Працює все це справа далеко не у всіх – все-таки, кішка на кішку не доводиться. Деякі користувачі відзначають, що у їхніх улюбленців додаток викликає нездорове збудження, а то і агресію.

Додаток надає доступ до найбільш потрібним командам через швидкі кнопки, що перетворює його на своєрідний пульт управління котом. Програма підтримує відтворення «мявов» голосом користувача, так що кішка зможе зрозуміти, хто саме до неї звертається.

Додаток можна безкоштовно скачати в App Store. При бажанні, за 33 рубля можна докупити набори додаткових котячих голосів і криків.

iSMS
Програма дозволяє відправляти повідомлення з підроблених номерів. В поле відправник можна вписати як будь-який номер телефону, так і текст латиницею, наприклад, Putin або PashaDurov. Додаток дуже просте і зрозуміле. Після скачування користувач може відправити 5 повідомлень безкоштовно. Якщо цього для розіграшу одного не вистачить, доведеться купити пакет з СМС. Втім, вони коштують ненабагато дорожче, ніж прості повідомлення, що надсилаються через оператора.

Завантажити програму можна безкоштовно в App Store. Реклами в ній немає.

RealCover +
Програма для тих, хто завжди хотів опинитися на обкладинці Esquire або Playboy. З цим додатком користувач може розіграти своїх друзів, заявивши, що потрапив на обкладинку одного з сотні популярних журналів. Додаток дозволяє редагувати заголовки неіснуючого видання і накладати фільтри на свою фотографію.

Додаток можна безкоштовно скачати в App Store. Додаткові обкладинки доведеться докуповувати.

Prank Mirror
За допомогою цієї програми розіграти нікого не вдасться, зате можна трохи посміятися разом з друзями. Всі люблять криві дзеркала, проте спеціально йти в парк атракціонів, щоб зайти в заповітну «кімнату сміху» навряд чи хтось збереться. Та це й не потрібно. Подивитися на кумедні деформації, що відбуваються з тілом, можна за допомогою програми Prank Mirror.

Сама по собі програма дуже проста – користувач вибирає один з 15 дзеркальних ефектів і експериментує з заломленням свого тіла і навколишнього осбтановкі. При бажанні можна зберігати знімки в галерею, записувати відео, змінювати голоси на «мультяшні» і ділитися всім цим в соцмережах.

Додаток можна завантажити в App Store за 33 рубля. Є безкоштовна лайт-версія, в якій трохи менше дзеркал, не можна записувати відео і міняти голос.

Clean Charge
За «зеленими» технологіями майбутнє. Заряджати свій iPhone від розетки – це минуле століття. По-справжньому просунуті власники «яблучних» гаджетів заряджають їх від сонячної батареї, енергії вітру або, на худий кінець, магніту.

Додаток Clean Charge служить лише одній меті – довести вашим друзям, нібито ви заряджаєте свій i-гаджет настільки екстраординарним способом. Програма досить реалістично візуалізує способи зарядки. В описі програми розробники проявили справжній політ фантазії, звеличуючи красу нових технологій, однак в кінці все-таки зробили невелику приписочку: «Пам’ятайте, насправді програма не заряджає ваш пристрій, а витрачає енергію. Якби воно дійсно працювало, ми були б мільйонерами. Краще застосування для цієї програми – познущатися над друзями ».

Програму можна сказати в App Store за 33 рубля.

Action Movie FX
Додаток – справжня мрія всіх режисерів з 80-х. Буквально в кілька тапов можна накласти на відео падіння метеорита або терпить крах вертольота, вибух балістичної ракети або автомобіля, що перекинувся. Ефектів в додатку безліч, причому графіка реалізована не на мультяшному, а на цілком реалістичному рівні.

За допомогою програми можна розіграти свого друга, наприклад, розповівши, що шматочок челябінського метеорита впав в ваш двір. Навряд чи звичайно, він у це повірить – погляд сучасної людини добре навчився відрізняти комп’ютерну графіку. Але спробувати щось стоїть.

Інтерфейс програми яскравий – користувач гортає превью ефектів і вибираєте потрібний, при цьому грає енергійна музика.Потім він знімає кілька секунд відео, чекає, поки додаток обробить його (на iPhone 3GS це може зайняти кілька хвилин) і – вуаля – готовий ролик з накладеними спецефектами, який з легкістю можна «розшарити» по соцмережах.

На жаль, безкоштовних ефектів в програмі мало. Решту доведеться докуповувати по 33 рубля за штуку. Завантажити додаток можна в App Store.

Звичайно, додатки можуть стати неоціненним підмогою в святкуванні першого квітня. Проте, найважливіший інструмент для обдурювання знайомих – це, звичайно, витончений розум і політ фантазії. Експериментуйте, але постарайтеся нікого не образити, щоб цей день запам’ятався як дійсно веселий.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.