Додаток Seene намагається стати «тривимірним Instagram»

Для тих, хто завжди мріяв про простому способі створення «об’ємних» фотографій, нарешті настало свято. Безкоштовний додаток Seene, що працює за схемою Instagram, дозволяє дуже швидко створити 3D-знімок і поділитися ним з друзями.

Паралакс-ефект після виходу iOS 7 в тренді, і Seene показує, на що саме він здатний. Додаток було розроблено британською студією Obvious Engineering. Сама технологія створення псевдо-3D не нова, проте розробникам вдалося зробити її простий і потенційно «вірусної».

Завантаживши програму в App Store, стикаєшся з необхідністю зареєструватися в додатку. Це швидко, потрібно всього лише придумати логін і пароль і ввести e-mail. Однак автор цього огляду, зізнатися, вже давно звик «логінитися» всюди через Facebook. Тут такої можливості немає.

Зареєструвавшись, користувач потрапляє прямо в стрічку, в якій редактори відібрали найвидатніші тривимірні картинки.Програма зчитує дані з гіроскопа – в результаті, коли користувач прокручує телефон, фоторафии видно з різних сторін.Здається, ніби зняті предмети по-справжньому вилазять з екрану – приголомшливе враження.

Однак, коли намагаєшся самостійно викласти щось подібне, розумієш, що створити 3D-зображення без дефектів не так просто, як здається на перший погляд. При першій спробі 3D-зйомки додаток програє цілий навчальний ролик, який рассказивет, як правильно знімати. По-перше, знімати вийде тільки контрастні об’єкти, на які додаток може «навісити» досить «зелених точок». В ідеалі цей контрастний об’єкт повинен знаходитися на однотонному тлі.

По-друге, для отримання якісного знімка потрібно тримати телефон двома руками і водити його навколо об’єкта повільно.При цьому ідеального результату досягти досить складно – окремі шматочки майже завжди змащуються. Проте, якщо докласти трохи зусиль, результат себе цілком виправдовує.

Отримані зображенням можна поділитися всередині програми, а також запостити його в Facebook і Twitter. Однак в «шерінге» контенту є свої підводні камені. По-перше, на робочому столі гіроскоп для прокрутки, ясна річ, використовуватися не буде, так що результат вашої праці буде виглядати набагато цікавіше звичайної «гифки». Якщо відкрити посилання в мобільному браузері, жива картинка взагалі не буде доступний широкому, друзі побачать тільки пропозиція скачати Seene і переглянути зображення там.

Ситуація з «шерінгом» сильно обмежує можливості використання програми, але, швидше за все, не дуже добре позначиться на його популярності. Якщо не з’явиться адекватної можливості ділитися створеним контентом, багато користувачів, швидше за все, закинуть Seene, награвшись.

У будь-якому випадку, завантажити додаток все ж варто хоча б для того, щоб покрутити в руках вже створені фотографії.Це дійсно цікавий досвід. Поки що більшість користувачів роблять «3D заради 3D», однак, з огляду на зростаючу популярність сервісу, багато людей незабаром почнуть створювати щось більш креативне, в цьому можна не сумніватися.

Соціальна складова програми обмежується системою фоловерів, хештег і «лайками». Розробники з якоїсь причини вирішили відмовитися від коментування. Програма дуже проста і інтуїтивно зрозуміла – заплутатися в ній неможливо.

Як пишуть користувачі в коментарях до додатка, Seene поки що не працює на iPhone 5S, видаючи повідомлення про те, що «ваш процесор не двоядерний». Однак, найімовірніше, цей недолік виправлять найближчим часом. Куди менше пощастило користувачам iPhone 4 – вони можуть переглядати чужі фотографії, але не можуть знімати самі. Версії для iPad також поки що немає. Володарі iPhone 4S і iPhone 5 можуть безкоштовно завантажити програму в App Store вже зараз і приступити до створення 3D-знімків.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.