Відомий хакер не прижився в Apple

21-річний хакер Ніколас Аллегра(Comex), що прославився зломами операційною системою iOS, пішов з Apple. Що ж. немає сенсу тягнути. Починаючи з минулого тижня, після року роботи, мене більше нічого не зв’язує з Apple, – написав він у своєму Twitter – аккаунті, який читає майже 200 тисяч чоловік.

Аллегра працював в Apple стажистом, пише Forbes. В якості причини відходу з компанії він вказав, що забув відповісти на електронний лист. Хакер не уточнив, чи пішов він по своєму бажанню, або був звільнений.

Співтовариству iOS – розробників Аллегра відомий під ніком Comex. Він є одним з найбільш авторитетних зломщиків iPhone і розробником програми jailbreakMe для джейлбрейка облаштувань Apple.

Джейлбрейком, нагадаємо, називають процедуру злому прошивки iPhone. Вона проводиться для того, щоб отримати доступ до файлової системи, додаткових функцій смартфону, встановлювати програми не лише з офіційного App Store, але і з інших джерел. Сама Apple негативно відноситься до джейлбрейку, тому після розблокування апарат втрачає гарантійну підтримку.

У липні 2011 Comex випустив JailbreakMe 3.0 для злому iOS версії 4.3.3. Програма працювала з iPad обох поколінь і iPhone. Роком раніше він же створив другу версію відмички, яка використала уразливості в операційній системі Apple.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.