Panasonic створила 145-дюймовий телевізор з рекордним дозволом

Знаменита японська компанія Panasonic представила на виставці IFA 2012 в Німеччині 145-дюймовий плазмовий телевізор з рекордним дозволом 7680-4320(це більше тридцяти мільйонів пікселів). Також цей формат називається 8K.

Як повідомляє Gizmag, екран був розроблений Panasonic спільно з найбільшою японською телекомпанією NHK, яка є ініціатором повсюдного впровадження стандарту 8K. На наш погляд, цей формат навіть більше просунутий і значний, ніж 3D, який в його нинішній версії має обмежений діапазон огляду, – пише аналітик фірми Ovum Джонатан Доран.

Блогери з Gizmag захоплено відзиваються про якість картинки велетенського телевізора. Вони особливо відмітили, що апарат видає дуже яскраві і природні кольори. Крім того, неозброєним оком практично неможливо помітити, що зображення складається з пікселів, навіть якщо розглядати картинку впритул.

За винятком високої ціни, головна перешкода для поширення подібних телевізорів – це дефіцит контенту для екранів такого високого розділення. Ті, хто куплять подібного монстра в найближчому майбутньому, можуть зіткнутися з тим, що їм просто нічого на нім дивитися.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.