Сенсорний Skype з’явиться на Windows – планшетах

Microsoft менш ніж за тиждень до релиза операційної системи Windows 8 дала декілька підказок про те, як виглядатиме Skype, оптимізований під сенсорний інтерфейс Modern(колишній Metro). По-перше, пише Ars Technica, відеочат можна побачити на фотографії планшета Surface із запущеним застосуванням.

По-друге, на наявність Skype в RT- планшетах натякає опис набору програм для Surface: Розташуєте на екрані два застосування поруч один з одним і робіть більше за один раз. Використайте Skype, щоб спілкуватися з друзями, паралельно ведучи блог, або записуйте семінари і практикуми, роблячи замітки в OneNote. На сторінці, яку Microsoft у результаті видалила з сайту, також згадувалися стереодинамики і два мікрофони, налагоджені для Skype.

Запуск Windows 8 і її версії для планшетів(RT) відбудеться в четвер, 25 жовтня, на заході в Нью-Йорку. Наступного дня вісімка, а також планшет Surface, поступить у відкритий продаж.

Windows 8 стане першою операційною системою з віконного сімейства, яку можна буде запускати практично на будь-яких апаратах – ПК, ноутбуках, а також на планшетах. Всього будуть доступні чотири різні версії нової ОС : звичайна Windows 8, Pro для бізнес-користувачів, Enterprise для компаній і RT для пристроїв з ARM – чіпами. Оновитися до вісімки можна буде c 26 жовтня.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.