Apple готується поміняти дизайн iMac

У ЗМІ потрапила інформація, що Apple збирається анонсувати нове покоління iMac на одній з найближчих прес-конференцій. Корпус нового аймака стане тонший за попередника і буде виконаний в іншому дизайні.

Про появу розробці нового яблучного комп’ютера розповів Macrumors, посилаючись на китайський блог WeiPhone. Китайці виклали фотографії материнської плати нового комп’ютера. Переконливого підтвердження достовірності знімка поки що немає, проте Кайл Винс, працюючий на ifixit(ресурсі, що містить детальні описи способів лагодження яблучної продукції) розповів Macrumors, що фотографія виглядає дуже правдоподібно. Зафіксоване на зображенні залізо нагадує поточну начинку iMac, але не повторює її.

Приміром, срібний диск, розташований позаду основних компонентів, – це Wi – Fi антена(типова риса аймаків, випущених останніми роками). Вона знаходиться на віддалі від іншого устаткування, оскільки там розташований логотип яблука – єдина пластмасова деталь алюмінієвого корпусу iMac, що добре пропускає хвилі. Також на зображенні можна розгледіти Bluetooth – антену, вентилятори і жорсткий диск.

Очікується, що нова модель iMac буде настільки тонкою, що при погляді збоку комп’ютер немов розчинятиметься в оточенні. Дизайн пристрою перестане бути квадратно-незграбним, а отримає подібність з краплі води.

Також журналісти згадують про можливе оновлення 21,5-дюймової моделі аймака, який також стане тоншим. 27-дюймова модель iMac, швидше за все, з’явиться трохи пізніше за свого компактнішого попередника. Це пов’язано із складністю ламінування великого дисплея. Цілком можливо, що новий iMac буде дорожче поточних моделей, проте наскільки значимим буде подорожчання – неясно.

Повідомляється, що Apple проведе конференцію 23 жовтня, на ній буде анонсирван iPad mini. Чи покаже компанія на цьому заході ще і нові аймаки, залишається неясним, проте шанси дуже високі. 9to5mac передрікає, що на конференції буде анонсований і 13-дюймовий Mac Book Pro з дисплеєм Retina, який стане полегшеним побратимом 15-дюймової версії, що вийшла в червні. Пристрій буде істотно дорожче позбавленого Retina – дисплея аналога, отримає трохи потужнішу начинку і підтримку високошвидкісного інтерфейсу USB 3.0.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.