Нирка за iPhone і iPad: торговці органами виявилися на лаві підсудних

Процес проходить в провінції Хенань – там, де минулого року звичайний підліток став жертвою торговців органами. П’яти злочинців, у тому числі хірурга, звинувачують в умисному спричиненні шкоди здоров’ю. У них все було продумано: оренда операційної в одній з лікарень, канали збуту, реклама, розрахована на безрозсудних підлітків.

Один із злочинців вже признався, що хотів за допомогою афери сплатити картковий борг. Велику частину грошей організатори операції поділили між собою. Що стосується жертви, то школяр, який таємно від батьків сам продав свою нирку, отримав в нагороду лише модний планшетник і новий iPhone. Батьки хлопчика, дізнавшись про цю угоду, були буквально убиті горем.

Син повернувся додому з комп’ютером і телефоном. У нас в сім’ї немає грошей на такі покупки. Спочатку син не хотів розповідати, звідки у нього стільки грошей. Потім признався, що продав праву нирку, – говорить жінка.

Особлива популярність, якою користується в Китаї продукція Apple, примушує замислитися – і не лише про школярів. Наприклад, в Пекіні перший день продажів модного гаджета закінчився справжньою бійкою між покупцями. І подібні випадки відбувалися неодноразово.

У гучній справі скоро буде поставлена точка. Проте повернути підліткові продану нирку не зможе навіть суд. За словами матері потерпілого, здоров’я хлопчика залишає бажати кращого

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.