SecureBox – хмарний аксесуар для параноїків

Хмарний сервіс Dropbox дозволяє зберігати файли на сервері, надаючи до них доступ з будь-якого підключеного до мережі пристрою. Це зручно, проте багато хто боїться за збереження особистої інформації. Для цих людей компанія iTwin створила SecureBox – пристрій для шифрування даних, яке сполучається з аккаунтом в Dropbox.

SecureBox складається з двох частин, кожна з яких є електронним ключем, в якому записаний 256-бітовий пароль. Отримати доступ до файлів в Dropbox зможе лише володар ключа. Пристрій шифрує дані, що відправляються на сервер, так що ніхто не зможе вкрасти особисту інформацію, навіть зламавши хмарне сховище, повідомляє Engadget.

Алгоритм роботи з SecureBox такий: користувач вставляє ключі в USB – порти комп’ютера і переносить дані в спеціальну теку, вони шифруються і спрямовуються на сервер. Навіть якщо у зловмисників вийде викачати дані з Dropbox, вони не зможуть розшифрувати їх без ключа.

Якщо користувач хоче ще більше узабезпечити себе, він може активувати запит пароля в SecureBox(так, щоб отримати доступ до даних, необхідно буде мати ключ, пароль від SecureBox і пароль від Dropbox).

Замовити пристрій можна вже зараз, вартість складає 99 доларів.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.