«Розумний» будинок навчили вести власний Twitter

Том Коатс навчив свій будинок відправляти повідомлення в Twitter про безліч дрібниць: увімкнення або вимкнення посудомийки, пральної машини, світла, вологості грунту в горщиках з квітами і так далі. Все це робить життя Коатса зручніше і просуває концепцію «Інтернету речей».

З першого погляду будинок Тома Коатса в Сан-Франциско здається цілком звичайним. Хіба що забагато на стінах постерів.Однак, якщо придивитися, наприклад, до фікусу в кутку, можна помітити що ховається в землі електронний сенсор, підключений до невеликої коробці, пише Technology Review. Датчик контролює вологість грунту, а в коробочці знаходиться бездротовий модуль, що пересилає цю інформацію в мережу. І це лише один з безлічі підключених до Інтернету предметів в цьому будинку.

У мережі про будинок Коатса можна дізнатися що завгодно – від температури в кожній з кімнат до того, чи знаходиться хтось зараз у вітальні. Всі ці дані транслюються в спеціальному Twitter-акаунті від імені будинку. Відзначимо, що Twitter ведеться з іронією, Коатс поставив веселий усміхнений блакитний будинок на аватарку і заповнив кумедні шаблони для твітів. Наприклад, «я тільки що включив світло на сходах, темнувато там ставало» або «я помітив рух в передпокої.@tomcoats, це ти? ».

Коатс є співзасновником проекту Product Club, що просуває концепцію «Інтернету речей». Він зазначив, що довгий час Інтернет був «немов мозок в танку, тому що не міг взаємодіяти з реальним світом». Проте, зараз «цей мозок в танку починає вибиратися назовні», що і намагається довести проект Коатса.

Додавання інтернет-з’єднання до домашньої техніки і предметів побуту може привести до того, що повсякденне життя стане куди більш організованою і зручною. Незважаючи на те, що будинок транслює в Twitter величезна кількість інформації, наприклад, час догляду господаря з хати, Коатс не боїться, що ці дані можуть бути використані зловмисниками.Він зазначає, що якщо сторонні вломилися в його житлі, він відразу прочитає про це в Twitter і зможе зателефонувати в поліцію або сусідам.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.