Російських військових озброять планшетами

Російські учені розробили прототип першого російського планшета. 10-дюймову модель(її назва не наводиться) планується випустити до кінця цього року. Вона буде доступна в двох версіях – для звичайних користувачів і співробітників Міністерства оборони. Вітчизняну розробку показали віце-прем’єрові Дмитру Рогозину.

Перша російська пігулка працюватиме на модифікованій версії Google Android – РоМОС(Російська мобільна операційна система). Про це заявив глава науково-виробничої компанії на базі технопарку НИЯУ МИФИ Андрій Старечий. За його словами, в РоМОС увійдуть усі основні компоненти Android, окрім тих, які відправляють особисті дані користувачів в штаб-квартиру компанії Google.

Крім того, онлайн-магазин Google Play, звідки користувачі можуть викачувати нові застосування, планується замінити власним. Начинку привозитимуть із закордону, а складанням планшетника займеться ЦНИИЕИСУ, пише газета Відомості.

Апарат отримає модулі безпровідного(швидше за все, йдеться про Wi – Fi) і стільникового зв’язку, систему шифрування, а також підтримку російської системи супутникової навігації ГЛОНАСС. Інші характеристики, у тому числі тип процесора і об’єм пам’яті, не наводяться. Найпростіша версія планшета, яка поступить у відкритий продаж, коштуватиме близько 15 тисяч рублів.

Нагадаємо, у вересні 2010 року глава держкорпорації Ростехнологии Сергій Чемезов на зустрічі з Дмитром Ведмежим показав прототип першого вітчизняного смартфону по брендом Yota з двома дисплеями і підтримкою 4G-сетей. Російський iPhone планувалося випустити в 2011 році, проте цього так і не сталося.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.