Гуглофони упізнають власника по відбитку долоні

Один з видатних японських операторів Softbank разом з компанією Universal Robot придумали новий спосіб розблокування смартфону. Вони пропонують ідентифікувати користувача, скануючи його долоню і сітку з кровоносних капілярів. Розробники запевняють, що такий спосіб надійніший, ніж функція Face Unlock від Google, яка далеко не завжди відрізняє живу людину від фотографії.

Програма японців працює просто – досить потримати долоню декілька секунд перед об’єктивом камери. Як пише UnwiredView, інженери Softbank і UR створили алгоритм, які розпізнає вени і малюнок на шкірі за допомогою видимого світла.

Раніше для такої функції знадобився б окремий датчик або сканер. Теоретично, тепер прочитувати малюнок долоні зможе будь-який пристрій, обладнаний камерою. Очікується, що в перших Android- смартфонах ця технологія буде реалізована через рік.

Технологіями захисту смартфону за допомогою сканера відбитків цікавляться великі виробники. У липні цього року Apple купила компанію AuthenTec, заплативши за неї 356 мільйонів доларів. Аналітики пояснили угоду бажанням Тіма Кука оволодіти технологією, яка зможе упізнавати користувача, коли той проводить пальцем по екрану для розблокування пристрою, і використовуватися як пароль при здійсненні платежів.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.