Google випустить планшет за 100 доларів

Компанія Google продовжує дивувати користувачів. Якщо вірити повідомленням азіатських ЗМІ, планшет Nexus з ціною в 99 доларів повинен вийти на ринок до кінця року. За розробку взявся Тайвань.

Digitimes з посиланням на постачальників повідомляє, що новим планшетом зайнялася тайваньська компанія Quanta. Пристрій буде оснащений одноядерним ARM – процесором, розробленим китайською фірмою WonderMedia Technologies, і дисплеєм HUVA TN, полученим від компанії HannStar Display.

99 доларів – це одна з самих низьких цін на планшети на ринку. За контрактом з мобільним оператором пігулку і зовсім можуть запропонувати користувачам безкоштовно або за символічні гроші. Поки Microsoft і Apple освоюють ринок премиум-устройств, Google сконцентрувалася на дешевих масових моделях.

Ймовірно, вже наступного тижня Apple анонсує відносно недороге облаштування iPad Mini, проте воно все одно коштуватиме в 2-3 рази дорожче за ультрабюджетной новинку, не дешевше 200-300 доларів.

Якщо Google дійсно випустить стодолларовую пігулку, це може сильно зміцнити лінійку Nexus. BusinessInsider припускає, що компанія випустить не лише нові планшети, але і Nexus – смартфони, причому поширюватися ці пристрої будуть через Google Play store.

Випуск недорогого планшета під відомим брендом може стати критичним ударом для безіменних китайських виробників дешевих Android – пристроїв. У Google є дуже серйозний шанс відібрати у них значну частину ринку бюджетних планшетів.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.