Пошук в Gmail стане универсальнее

Google продовжує просувати пошук, що персоналізується. З сьогоднішнього дня для усіх користувачів, що бажають приєднатися до тестування, буде доступний пошук по сервісах Google з пошукового вікна Gmail.

Ті, хто побажають прийняти участь в експерименті, помітять, що пошук по Gmail стане живим, тобто релевантні листи почнуть відображатися ще до того, як користувач закінчить друкувати. У пошукову видачу будуть додана інформація з Google Drive і Google Calendar, повідомляє CNET.

Що приєдналися до тестування також помітять, що система додаватиме документи з Google Drive і в результати основної пошукової системи. Таким чином Google прагне забезпечити тісніший зв’язок між своїми сервісами, щоб зробити їх популярнішими і функціональними.

Слід зазначити, що це вже не перша спроба Google об’єднати пошук по інтернету і по своїх сервісах. Приміром, в серпні цього року компанія запускала випробування функції, що дозволяє додати в основне пошукове вікно Google результати, знайдені в пошті.

Коли ви щось шукаєте, ви маєте бути здатні знайти це швидко, без необхідності згадувати, чи знаходиться ця інформація в публічному Інтернеті, або у вашій поштовій скриньці, – заявив у своєму блозі співробітник Google Брам Моленар.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.