Samsung не стане позбавляти Apple дисплеїв

Samsung спростувала статтю в газеті The Korea Times, в якій говорилося, що компанія планує до кінця року припинити постачання дисплеїв для планшетів Apple. На тлі конфлікту компаній повідомлення видання показалося багатьом правдоподібним.

Прес-секретар Samsung повідомив журналістів американського інтернет-видання CNET : Стаття в The Korea Times на 100% не відповідає дійсності. Samsung Display ніколи не планувала знижувати або припиняти постачання ЖК-панелей Apple, – додавши, що компанія вже звернулася у видавництво з проханням спростувати публікацію.

В понеділок корейська газета з посиланням на неназвані джерела повідомила, що компанії не змогли домовитися про ціну дисплеїв : Apple вимагала дуже великої знижки на продукцію Samsung. Її екрани мають все більший попит – The Korea Times вказувала на зростаючі об’єми замовлень з боку Amazon, яка готується до випуску нової моделі планшета Kindle Fire HD з 9-дюймовим дисплеєм.

The Korea Times не вперше повідомляє про можливе припинення співпраці c Apple, нагадують Вісті Економіка. Минулого тижня газета розповсюдила інформацію про те, що Samsung не отримає замовлень на мікропроцесори для наступного покоління iPhone. Видання послалося на неназваного топ-менеджера Samsung, який заявив, що процесор Apple A6, що використовується в новому iPhone, розроблений в Америці без допомоги корейської компанії. Samsung лише робить ці чіпи. Ситуація в корені відрізняється від того, як дві компанії працювали раніше. Усі процесори до A6 створювалися спільно.

Більше того, деякі джерела говорять про те, що наступний камінь, A7, Apple робитиме без участі Samsung. Випуском його, за даними газети, займеться тайваньська компанія Semiconductor Manufacturing Company(TSMC).

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.