Recordium: майже ідеальне додаток для аудіозаметок

Майже в кожному смартфоні є диктофон, однак мало хто дійсно користується їм для створення аудіозаметок. Зазвичай це незручно і незвично, а звукову інформацію важко систематизувати. Цю проблему повністю вирішує Recordium.

На момент написання огляду дане додаток безкоштовно поширювалося через App Store, хоча його творці обіцяли найближчим часом почати брати за своє дітище деяку суму. Що ж, додаток явно варто того, щоб його купити. Чим більше розбираєшся в ньому, тим більше радієш тому, як просто, функціонально і продумано розробники реалізували програму.Але, втім, про все по порядку.

Основна «фішка» програми – це запис аудіозаметок. Все в програмі підпорядковано цій меті. Дизайн приємний, але простий, що не вражає уяву химерною красою, як той же Oggl. Все функціонально і просто. На головному екрані ми бачимо вкладки з категоріями аудіозаписів. Користувачі можуть розміщувати файли в такі категорії, як General (основне), Meeting (зустрічі), Lecture (лекції), Idea (ідеї) і Music (музика). При бажанні, ці категорії можна видалити і створити власні, або поміняти їм назви. Для цього досить зробити свайп вправо і клацнути по іконці кошика або тексту.

Велика іконка мікрофона внизу екрану веде в меню запису аудіо. Як тільки ми натискаємо її, додаток починає записувати звук. В ході цього процесу можна вибрати назву для запису і папку, в яку вона буде поміщена. Праворуч від табло з відліком часу ми бачимо опцію, що дозволяє записи автоматично припинятися після декількох секунд тиші. Зліва ми можемо налаштувати гучність записи.

Але найприємніше в додатку – це система тегів, які можна накладати на запис як під час запису, так і після неї. Натискання на іконку плюса дозволяє моментально додати на аудіодоріжку фотографію, короткий текст або будь-який тег з шаблону: «Важливо», «Нісенітниця», «Питання» і так далі. Це дозволяє вирішити основну проблему записів – складність пошуку конкретної інформації. Ви просто вибираєте потрібний момент запису і вписуєте «Тут почав говорити Іванов», або навіть додаєте з камери фотографію цього Іванова, після чого ви з легкістю знайдете потрібне місце.

Зробленими записами можна досить легко поділитися поштою. Також їх можна безпосередньо з програми зберегти в Evernote, Skydrive або інші пододбние сервіси. Налаштувань в програмі трохи, розробники вирішили не ускладнювати додаток: користувачі можуть вибрати якість запису: низька, середня або краще, а також вибрати один з аудіоформатів: AIFF, WAV, CAF або MP4.

В цілому, на цьому функціонал додатка закінчується. Програма добротна і проста, на п’ять балів. Вона стане в нагоді студентам, журналістам і іншим людям, яким доводиться робити аудіозаметкі.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.