Qualcomm зробила смартфон для незрячих

Виробник процесорів Qualcomm в співпраці з ізраїльською компанією RAY Project представив смартфон для слабозрячих користувачів. Апарат, названий Ray, належить до типу все-в-одном. У ні об’єднані функції не лише телефону, але і багатьох інших пристроїв для сліпих.

Ray стане заміною аудіокнигам, інструментам для навігації, апаратам з шрифтом Брайля, сканерам штрих-кода і mp3 – плеєрам, які управляються за допомогою голосових команд. Апарат використовує процесор Snapdragon від Qualcomm і видозмінену операційну систему Android, пише CNET.

Спеціальний призначений для користувача інтерфейс Ray був розроблений в Ізраїлі. Він включає сенсорний дисплей з великими кнопками, тактильні датчики, функцію перетворення тексту в мову і багато що інше. Іншими словами, смартфоном можна легко управляти не дивлячись на екран. Приміром, коли користувач торкається дисплея, це місце стає відправною точкою для вибору аудіокниги, відправки СМС або іншої дії, – відмітив Боаз Зильберман, глава RAY і розробник інтерфейсу.

Зараз Ray проходить тестування в Ізраїлі. Згідно Всесвітньої організації охорони(ВООЗ) здоров’я, всього у світі налічується більше 285 мільйонів чоловік з порушенням зору. З них 39 млн сліпі, а 246 млн – слабозрячі.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.