Марисса Майєр розповіла, як рятуватиме Yahoo

Новий генеральний директор Yahoo Марисса Майєр, яка очолила компанію в липні 2012-го, провела свою першу телеконференцію, присвячену фінансовим підсумкам третього кварталу. Колишня співробітниця Google розповіла, що незабаром вона приділить увагу трьом напрямам – програмам для мобільних пристроїв, контенту для новинних сайтів Yahoo, а також сервісу питань і відповідей Yahoo Answers.

По словах Майєр, Yahoo доки не витягнула для себе ніякої користі з можливостей програмного забезпечення для смартфонів і планшетів. Крім того, бренд компанії в цій області розмитий: у Yahoo налічується близько 76 застосувань для iOS – і Android – пристроїв. В найближчому майбутньому Yahoo повинна стати переважно ‘мобільною’ компанією. Це означає, що як мінімум половина наших технічних співробітників повинні працювати в цій сфері, – підкреслила Майєр.

Люди використовують смартфони, щоб дізнаватися прогноз погоди, результати спортивних змагань, перевіряти курс акцій і читати свіжі новини. У Yahoo є усі необхідні для цього сервіси, і їх також слід розвивати, додала вона. Компанія також має намір шукати партнерів серед виробників смартфонів, які змогли б завантажувати її застосування в якості штатних на свої пристрої, пише The Wall Street Journal.

Крім того, Yahoo хоче найняти більше програмістів. На купівлю талановитих команд розробників копання готова витратити від декількох десятків до сотень мільйонів доларів. В майбутньому Майєр також розвиватиме Yahoo Answers. На її думку, зараз QA – сервіс, на який заходить близько 232 мільйонів відвідувачів переглядів в місяць, сильно недооцінений.

За підсумками III кварталу чистий прибуток Yahoo виріс з 298,3 мільйонів доларів до 3,16 миллира доларів. Різке зростання доходів пояснюється продажем долі в китайській інтернет-компанії Alibaba Group за 2,8 мільярда доларів. Виручка за звітний період склала 1,09 мільярда доларів в порівнянні з 1,07 мільярда роком раніше.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.