Прибуток від порно направлять на благі справи

Проект Come4.org створений для того, щоб збирати за допомогою онлайн-порнографії гроші на добродійність. Користувачам пропонується дивитися ролики(або навіть завантажувати свої власні) і вибирати, на які благодійні цілі будуть спрямовані отримані від них кошти.

Відтепер перегляд порно в Інтернеті зможе стати не лише приємним, але і суспільно корисним зайняттям, якщо, звичайно, проект все-таки утілиться в життя. Зараз Come4 збирає гроші для запуску сайту за допомогою платформи соціальних інвестицій Ulule(аналог Kickstarter). На момент написання замітки Come4 зібрав більше 5600 доларів із запланованих дванадцяти тисяч.

Ми знаємо, що у всьому світі люди страждають через відсутність їжі, води, медикаментів і житла. В той же час ми знаємо, що онлайн-порнографія дуже популярна. Ось чому ми створили Come4, наш шлях до переосмислення порнографії, який запустить нову сексуальну революцію ери Інтернету, – заявляють засновники проекту Марко Анони і Рикардо Зили у відеозверненні.

Принцип дії сайту такий: користувачі реєструють аккаунти і після цього можуть дивитися і завантажувати відео, причому кожна людина може вибирати, на які саме потреби підуть доходи від розміщених ними відео. Крім того, творці проекту сподіваються притягнути професійних постачальників порно, які зможуть розміщувати на сайті свою рекламу, доходи від якої також підуть на добродійність.

Come4 стверджує, що проект зможе затвердити позитивний, світський і ліберальний ідеал людської сексуальності. Таким чином, ми бачимо, що Анони і Зили хочуть не просто зібрати трохи грошей на добродійність незвичайним шляхом, але і намагаються перетворити порноіндустрію і відношення до сексу як такого.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.