Google показала хромбук за 250 доларів

Випустивши 7-дюймовий планшет Nexus 7 за 200 доларів, Google вирішила продовжити лінійку бюджетних пристроїв. Тепер компанія представила 250-доларовий Chromebook – тонкий ноутбук на базі хмарної операційної системи Chrome OS.

Лептоп – як і серію хромбуков Series 5 550, запущену в травні, – виготовила Samsung. На відміну від Intel Celeron в попередніх моделях корейського виробника, новинка використовує малопотужний 1,7-гігагерцовий процесор Exynos на ARM – архітектурі. Такий чіп уміє декодувати HD – відео із швидкістю 60 кадрів в секунду і підтримувати зовнішній монітор з дозволом 2560х1600 точок.

На борту Chromebook тільки 16 ГБ пам’яті для зберігання даних, проте є слот для SD – карт. Таке обмеження пов’язане з тим, що операционка Chrome OS зберігає більшість файлів не на жорсткому диску, а в Інтернеті. Для цих цілей Google впродовж двох років безкоштовно пропонує 100 ГБ в онлайн-сховище Google Drive.

Апарат укомплектований 11,6-дюймовим дисплеєм(1366х768), 2 гігабайтами оперативної пам’яті, портами USB 2.0 і 3.0, інтерфейсом HDMI, модулями Wi – Fi і Bluetooth 3.0. Підтримка 3G/4G-сетей відсутня. Також немає порту RJ – 45 для підключення Ethernet – кабелю.

У Google заявляють, що акумулятора ноутбука вистачить на 6,5 години без заряджання. Важить Chromebook 1,1 кг, пише PCWorld.

Постачання Chromebook в США і Великобританії стартують на наступного тижня. Коли новинка з’явиться в інших країна, поки невідомо.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.