Поліція попросила Apple і Google запобігти крадіжкам смартфонів

Генеральний прокурор Нью-Йоркської поліції Ерік Шнайдерман закликав Apple, Google, Microsoft, Samsung і Motorola співпрацювати в поліцією в запобіганні крадіжок смартфонів. Шнайдерман надіслав в офіс кожної з компаній лист, в якому критикував фірми за невиконання обіцянок, наданих покупцям. Він упевнений, що виробники надто стурбовані безпекою даних, в той час як безпека самого смартфона перебуває під загрозою.

Шнайдерман вважає, що компанії без особливих зусиль здатні створити технологію, що дозволяє на відстані безповоротно виводити з ладу вкрадені гаджети. Широке поширення такої системи зробить крадіжку мобільників недоцільною, пише The Verge.

Крадіжка мобільних гаджетів – це один з найбільш поширених видів злочинів в Нью-Йорку. У минулому році вперше за 20 років в місті було відзначено зростання кількості злочинів, викликаний хвилею крадіжок смартфонів. Шнайдерман впевнений, що виробники зацікавлені в тому, щоб злочинці крали телефони. «Я особливо турбуюся про те, що крадіжки приносять фінансову вигоду компаніям, змушуючи користувачів купувати нові девайси замість вкрадених», – зазначив поліцейський.

Шнайдерман вдався до допомоги компанії Lookout, яка займається розробкою програм для забезпечення безпеки Android-пристроїв. Поліція співпрацює з компанією, яка зайнята розробкою софту, здатного забезпечити смартфони від крадіжки.

Також поліція домовилася про співпрацю з найбільшими американськими стільниковими операторами. Verizon, AT & T, Sprint і T-Mobile отримуватимуть від поліції серійні номери вкрадених телефонів і не будуть активувати ці пристрої. В даний час у Apple і Microsoft є власний сервіси, що дозволяють заблокувати вкрадений телефон, однак у них є певні обмеження, до того ж, подібну блокування не дуже-то складно обійти, якщо прикласти деякі зусилля. У Google і зовсім немає офіційного сервісу з подібною функціональністю, існують лише сторонні додатки для Android.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.