Новинки Nokia зможуть заряджатися по повітрю

За декілька днів до відкриття конференції Nokia World з’явилася чергова хвиля чуток про підготовлювані новинки. За свіжими даними, на спільній прес-конференції з Microsoft в середу, 5 вересня, фінська компанія може показати два смартфони з серії Lumia – флагмана 920 і трохи скромнішу модель 820. Обидві моделі отримають великі дисплеї, продуктивну начинку і зможуть заряджатися без дротів.

Lumia 920 обіцяють 4,5-дюймовий HD- екран, двоядерний процесор на частоті 1,5 ГГц, 1 ГБ оперативки і 32 ГБ флеш-памяти. Апарат вийде по брендом PureView(у багатьох він асоціюється з Nokia 808, що має рекордну 41-мегапиксельную матрицю), але отримає лише 8-мп камеру, пише UnwiredView.

Модель помолодша – Lumia 820 – укомплектують 4,3-дюймовим дисплеєм. Для цього смартфон Nokia випускатиме змінні задні панелі різних кольорів, як для 710. В цілому 820 має ті ж характеристики, що і 920: 1 ГБ оперативної пам’яті і 2-ядерний процесор на частоті 1,5 ГГц. В порівнянні з флагманом, внутрішньої пам’яті у 820 трохи – 8 ГБ, проте її можна буде збільшити за допомогою SD – карти.

Nokia Lumia 920. Фото @evleaks :

Lumia 920 і 820 використовуватимуть операційну систему Windows Phone 8. У них безпровідна зарядка відбувається по методу електромагнітної індукції, тому телефон треба буде помістити на спеціальну платформу. Обидва апарати сумісні з безпровідним стандартом Qi, схваленим організацією Wireless Power Consortium(WPC). Так, вони зможуть підтримувати зарядки від інших виробників. У продажу новинки очікуються до кінця жовтня або початку листопада.

Lumia 820. Фото @evleaks :

За наявними UnwiredView відомостями, Nokia також готує наступника Lumia 610 – своєму найдешевшому Windows – смартфону до цього часу. Очікується, що модель 620, яка усередині компанії відома як Glory, отримає 4-дюймовий дисплей(у попередника – 3,7 дюйми). Усередині апарат не зміниться(процесор на 800 Мгц і 256 оперативній пам’яті).

Бюджетний смартфон працюватиме не на самій останній, восьмій версії Windows Phone, а на 7.8. Ця версія платформи Microsoft високі розділення не підтримує, тому можна з упевненістю сказати, що у моделі 620 воно складе 480х800 точок.

Між тим стало відомо, що 5 вересня Microsoft може представити декілька нових застосувань для управління і синхронізації Windows – смартфонів. Одне з них замінить клієнт Zune на машинах з Windows 8, пише The Verge з посиланням на власні джерела. Така програма дозволить швидко отримати доступ до фотографій, документів, музики, відео і іншим даним, що зберігаються на WP – пристрої. Очікується, що додаток з’явиться в онлайн-магазині Windows Store у кінці жовтня.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.