IPhone 5 крокує по планеті

Компанія Apple відкриває продажі нового смартфону iPhone 5 ще в 22 країнах світу : вже в четвер їх жителі зможуть придбати довгождану новинку. Відмітно, що, незважаючи на численні скарги на корпус і екран апарату, інтерес до нового пристрою не слабшає.

У більшості американських магазинів офіційних представників Apple усі нові смартфони вже розібрані. Біля входу фірмових Apple Store чергують спеціальні консультанти, яких повідомляє відвідувачів про тимчасову відсутність новинки на складі, передає ІТАР-ТАРС. Наступна партія прибуде в магазини з Китаю тільки в жовтні. Як відмічають експерти, зараз найпростіше замовляти апарат через Інтернет, це дозволить істотно заощадити час.

Між тим, новоспечені власники iPhone 5 як і раніше висловлюють розчарування якістю пристрою. За даними консультанта оператора стільникових мереж ATT Кріса Карсона, покупців не влаштовує якість корпусу, який дуже легко дряпається. Інший серйозний дефект торкається екрану: під час роботи із смартфоном в деяких випадках з’являються темні розлучення, апарат починає довільні маніпуляції, створюється враження, ніби екран наповнили бульбашки повітря. Інші моменти торкаються підключення до Wi – Fi: пристрої можуть повільно працювати або довільно відключатися. Незважаючи на скарги, що поступають, реалізовані вже понад п’ять мільйонів пристроїв.

Смартфон iPhone 5 був представлений на прес-конференції в Сан – Франциско 12 вересня. Він отримав збільшений екран Retina, монолітний алюмінієвий корпус в приглушеному чорному і сріблястому кольорах, процесор останнього покоління А6, три мікрофони, оновлена операційна система iOS 6, підтримка LTE – мереж. Батарея смартфону розрахована на вісім годин роботи в режимі розмови, і десять – в режимі перегляду відео. Апарат оснащений 8-мегапиксельной камерою, яка спрацьовує на 40 відсотків швидше, ніж камери в попередніх моделях. Поліпшені і її характеристики при роботі в умовах слабкого освітлення.

Продажі iPhone 5 в США відкрилися 21 вересня. За попередніми даними, в Росії він може поступити в продаж до кінця поточного року.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.