Число власників смартфонів перевищило мільярд

Кількість використовуваних по всьому світу смартфонів уперше в історії перевищила мільярд. Щоб досягти цього показника, сегменту розумних телефонів було потрібно 16 років. Про це говориться в прес-релізі дослідницькій компанії Strategy Analytics.

За підсумками III кварталу, число активних смартфонів по всьому світу склало 1,04 мільярда. При цьому ще рік тому Strategy Analytics налічила 708 мільйонів таких пристроїв. Аналітики ведуть відлік з виходом в 1996 році Nokia Communicator, який прийнято вважати першим смартфоном.

Відтоді Nokia упродовж десяти років залишалася видатним гравцем на ринку. Проте в 2007 році, коли Apple почала продавати iPhone, розстановка сил змінилася. iPhone зробив революцію з області дизайну смартфону і прискорив зростання індустрії, – заявив старший аналітик Strategy Analytics Скотт Бичено.

Смартфоном користується кожен сьомий житель Землі, проте темпи проникнення розумних мобільників все ще низькі. Найбільший потенціал зростання експерти бачать в країнах, що розвиваються, – Китаї, Індії і країнах Африки. За прогнозом компанії, смартфони перевищать відмітку в 2 мільярди до 2015 року.

У Strategy Analytics вважають, що дві провідні мобільні операційні системи – iOS і Android – залишаться лідерами як мінімум до 2017 року, а спад популярності Symbian і BlackBerry продовжиться. Наростити долю також можуть Microsoft Windows Phone, Tizen і Firefox OS.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.