Google зайнялася випуском пластикових карт

Компанія Google випустила фізичну дебетову карту, яка прив’язана до платіжної системи Google Wallet. Власники карти зможуть знімати готівку з електронного гаманця в банкоматах, а також розплачуватися нею за покупки в магазинах і будь-яких інших місцях, де беруть MasterCard.

За випуск і обслуговування карти комісій не стягується. Скористатися послугою можуть тільки жителі США, замовивши карту на сайті або в додатку Google Wallet (доставку обіцяють виконати за 10 – 12 днів). Витрати на покупки по картці обмежені 5 тисячами доларів на добу, не рахуючи зняття готівки в банкоматах.

Платіжна система Google Wallet розпочала роботу у вересні 2011 року. Суть її в тому, що вона перетворює смартфони в банківську карту, що працює на відстані. Щоб зробити покупку або отримати знижку, достатньо піднести пристрій до зчитувального терміналу. Сервіс був запущений спільно з MasterCard, банком Citi і оператором Sprint. У серпні у користувачів з’явилася можливість підключити до Google Wallet свою звичайну кредитну або дебетову карту і розплачуватися ними на NFC-терміналах.

Широкій популярності «віртуальний гаманець» Google поки не отримав. По-перше, система працює тільки на деяких смартфонах, обладнаних NFC-чіпами. По-друге, в області електронних платежів разом з пошуковою системою діють вельми сильні конкуренти – PayPal, Square і ISIS, яку розвивають провідні оператори стільникового зв’язку в США: Verizon Wireless, AT & T і T-Mobile.

Пластикова карта Google буде конкурувати з багатообіцяючим проектом Coin, якому вдалося залучити 50 тисяч доларів від користувачів менше ніж за 40 хвилин. Coin – це новий пристрій, на якому зберігається інформація про всі картах власника, включаючи дебетові, кредитні та дисконтні. Щоб внести платіжні дані в Coin, потрібно підключити кард-рідер до iPhone / Android-смартфону і провести через нього картку.

Джерело: блог Google

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.