Голосова помічниця Siri прийшла на Android

У Google Play з’явився додаток Dragon Mobile Assistant. Компанія Nuance, що створила програму, є провідним світовим розробником софтвера для розпізнавання мови. Її технологія використовується і в голосовому помічнику Siri, що з’явився минулого року в облаштуваннях Apple.

Додаток дозволяє здійснювати дзвінки, відправляти повідомлення, створювати події в календарі, публікувати пости в Facebook і Twitter, використати навігацію, дізнаватися прогноз погоди і багато що інше. Усе це можна зробити, не торкаючись до екрану. Враховуючи, що програма уміє читати СМС, що вголос входять, і листи, вона буде особливо корисна для людей з порушенням зору і для тих, хто багато часу проводить за кермом, відмічає The Verge.

Програма стане конкурентом аналогічною(правда, що не використовує доки голос) Google Now, а також найбільш близьким аналогом Siri на Android. Хоча в Apple про це ніколи офіційно не заявляли, більшість спостерігачів сходяться на думці, що Siri працює на технологіях Nuance, ось чому нове застосування так схоже на яблучний аналог.

Протестувавши додаток, журналісти відмічають, що воно працює швидко і точно, голосові команди розпізнаються практично без помилок. Розмовляти з новою програмою можна вільніше, ніж з Google Now.

Dragon Mobile Assistant дуже нагадує Siri, проте перевершує її за деякими параметрами. Нове застосування може працювати у фоновому режимі, активуючись після команди Hi, Dragon, навіть якщо телефон заблокований. Це різко збільшує корисність програми, хоча саджає батарею.

Журналісти відмічають, що в додатку все ще є недоробки. Приміром, якщо запитати систему, скільки зараз часу, вона не відповість голосом, а спробує знайти відповідь в пошуку Google.

Dragon Mobile Assistant значно перевершує попередні розробки компанії для Android по функціональності. Nuance обіцяє, що до кінця року в додаток буде внесено багато поліпшень. Програма вже доступна в Google Play, але тільки для жителів США. Для того, щоб запустити додаток, необхідно мати версію Android не нижче четвертої. Російської мови програма доки не розуміє, так що росіянам доведеться чекати і сподіватися, що адаптація буде адекватною.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.