Bondsy: обміняй непотрібне на потрібне

Bondsy – це нестандартне додаток, що дозволяє друзям і друзям друзів обмінюватися різними речами. Програма допомагає не тільки знайти потрібні предмети і позбутися від непотрібних, але і поліпшити відносини з близькими людьми.

Bondsy відрізняється від безлічі інших сервісів, які організовують покупку товарів з рук. Додаток намагається максимально абстрагуватися від грошей. Передача предметів з рук в руки сприймається скоріше як вираз дружби. Продавати товари чужим людям не можна. При запуску Bondsy вимагає доступ до Facebook і Twitter. З соцмереж програма подчерпивает інформацію про друзів і друзів друзів, обмежуючи ними коло ваших зв’язків.

До речі сказати, для близьких людей і для «друзів друзів» в програмі можна виставляти різну вартість предмета. Наприклад, можна позначити, що ви готові продати свій старий барабан за 50 доларів своїми близьким друзям, а ось для інших він обійдеться в 150 доларів.

У Bondsy речі сприймаються скоріше не як матеріальне втілення певної грошової вартості, а як прояви дружби. Таким чином, мало не кожен акт обміну може перетворитися в дружні посиденьки, в яких передача якогось старого музичного диска з рук в руки може бути лише приводом побачитися.

Додаток має всі звичні соціальні функції – можна переглядати стрічку того, що продають або віддають в дар друзі і друзі друзів, писати коментарі, ставити лайки, робити репости тощо. Bondsy – це прекрасне дітище тільки зароджується економіки шеринга, що має на увазі раціональне використання ресурсів за рахунок загального обміну, максимально полегшеного інтернет-технологіями.

Вже зараз люди з радістю здають квартири на кілька днів через Airbnb, віддають напрокат намети, садові приналежності, машини та інше. Дуже популярні інтернет-дошки оголошень, що дозволяють купити б / у товар. Правда, будь-яка операція з продажу або купівлі чогось з рук – це стрес, адже доводиться спілкуватися з незнайомими людьми (і завжди є шанс, що вас обдурять). Bondsy змінив це, дружній Шерінг – це здорово. Залишилося тільки переконати друзів встановити додаток.

«Є багато речей, якими неможливо визначити ціну в грошах. Однак ці речі можуть щось означати для ваших друзів », – вважає Дієго Замбрано, творець Bondsy. На даний момент додаток доступний тільки власникам iPhone, скачати його можна безкоштовно з App Store. Швидше за все, версія для Android також з’явиться в доступному для огляду майбутньому.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.