Для очок Google випустять порнопріложеніе

MiKandi, розробник «найбільшого магазину додатків для дорослих», створює порнопріложеніе для «розумних» окулярів Google Glass. Програма може вийти вже на цьому тижні.

Співзасновниця компанії Дженніфер Мак’юен розповіла, що функції зйомки фотографій і роликів за допомогою Glass виявилися більш потужними, ніж очікувалося. «Очевидно, Glass ідеальні для запису POV-відео (від першої особи – прим. Ми), тому ми експериментуємо з ним в першу чергу. Але Glass цікаві тим, що це не просто камера, залишає руки вільними. Вони також можуть отримувати і відправляти дані, відкриваючи фантазію для безлічі цікавих взаємодій, які ми хочемо вивчати », – сказала вона.

За словами Мак’юен, окуляри Google «здаються настільки природними, що ви можете забути про технології і насолоджуватися моментом». Крім того, тому що Glass вміють підключатися до Інтернету, вони дозволяють налагодити зворотній зв’язок з передплатниками та обмінюватися особистим досвідом з іншими людьми.

Також компанія виклала на YouTube тизер свого застосування. Судячи по ролику, власники очок зможуть підписуватися на канали порнозірок в MiKandi Theater і дивитися фільми «з полуничкою».

Онлайн-магазин MiKandi App Store був запущений в листопаді 2009 року. У ньому розміщено понад 7 тисяч додатків еротичного змісту, які не були допущені в Google Play. У 2010 році, коли Apple виселила з власного App Store близько 5 тисяч програм «для дорослих», MiKandi став фактично єдиним місцем їх поширення. До 2013 року «порномагазини» був встановлений більш ніж на 3,8 мільйона Android-пристроїв.

Окуляри доповненої реальності, що підключаються до смартфону по Bluetooth, Google анонсувала в червні минулого року.Замість стекол у них встановлений крихітний прозорий дисплей біля правого ока, на якому час від час показуються спливаючі повідомлення ( «картки»): листи Gmail, новини, погода, маршрут та інші. У широкий продаж аксесуар може надійти навесні наступного року.

Джерело: ZDNet

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.