Apple запатентувала аналог Street View

На картах Apple, можливо, з’явиться режим панорамного перегляду міських вулиць, як у проекті Google Street View.Компанія отримала новий патент, в якому описується інтерфейс системи навігації на мобільних пристроях.

Технологію, яку пропонує Apple, можна назвати поліпшенням того, що вже є в Street View. Якщо в сервісі Google користувачі можуть переміщатися в просторі, натискаючи на потрібне місце мишкою або пальцем на сенсорному дисплеї, то в патенті Apple навігація реалізована за рахунок безлічі вбудованих датчиків – акселерометра, гіроскопа, камери і інших.Така система, наприклад, дозволить власникам iPhone і iPad віртуально подорожувати по вулицях, просто нахиляючи пристрій в потрібну сторону.

У навігації Apple, щоб перейти до панорамному вигляді, потрібний максимально наблизити карту, або перетягнути на певну точку шпильку (у Google в цій ролі виступає іконка з зображенням жовтого чоловічка). Панорамні зображення зберігаються у внутрішній пам’яті, або передаються по мобільній мережі. Коли користувач ходить по вулицях, наявні в iPhone сенсори проводять вимірювання і збирають всю необхідну інформацію про рух – лінійну швидкість, відстань і т.п., пише Apple Insider.

В ході прогулянки інтерфейс може показувати спливаючі підказки про оточуючих об’єктах. Один шар, наприклад, розповість про розташованих неподалік пам’ятки, а інший – про магазини і кафе. В системі також передбачений режим, в якому користувачі можуть віртуально заходити всередину деяких будівель і виконувати там якісь дії (наприклад, вибирати товар для покупки). Крім того, область видимості панорам можна розширювати, підключаючи додаткові екрани по бездротовому зв’язку.

Чи планує виробник i-пристроїв втілювати задум і життя – невідомо. Втім, система Apple може так і залишитися на рівні ідеї, тому що компанія не має панорамними зображеннями. Та ж Google проводила зйомку вулиць протягом декількох років за допомогою спеціальних автомобілів.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.