FindIt: універсальний пошуковик по Gmail, Dropbox і Google Drive

На Android-смартфонах і «айфонах» вийшло додаток FindIt, що спрощує пошук листів, фотографій та інших документів, розкиданих по різними сервісів. Програма вміє шукати відразу в декількох джерелах – поштою Gmail, а також в «хмарних» сховищах Google Drive ( «Диск») і Dropbox. Незабаром розробники хочуть інтегрувати FindIt з Microsoft Exchange, Yahoo Mail, Hotmail, Evernote, Salesforce, Box і іншими службами.

Після запуску утиліта попросить спочатку завести аккаунт FindIt, а після налаштувати синхронізацію з підтримуваних сервісів. Коло пошуку звужується за кількома критеріями: ключовим словом, відправнику, часу (все, за тиждень, 30 днів) або типу файлу (презентація, таблиця, картинка, документ, лист і т.п.).

FindIt – відмінний помічник на випадок, коли вам знадобилося відшукати важливий лист, купон або електронний квиток серед купи файлів, і ви приблизно уявляєте, що ви хочете знайти. Клікнувши на знайдений документ, можна переглянути його вміст.

Єдине, поки утиліта працює не чітко, як хотілося б. Наприклад, по DOC-файлів на «Диску Google» вона почала шукати тільки після перезапуску. Крім того, чомусь не працював фільтр по часу. Інтерфейс FindIt відмінний, причепитися складно, хіба що він поки не переведений на російську мову.

Найближчий гідний конкурент FindIt – CloudMagic. На додаток до тих же сервісів, він також веде пошук в Evernote, Box, SkyDrive, Microsoft Exchange, Office 365, «Календарі» і «Контактах» Google, а також в пошті iCloud. Є клієнти для iOS, Android, Kindle Fire, Windows Phone і Windows 8, веб-інтерфейс і розширення для браузерів. Недолік тільки в тому, що попередній перегляд обмежений 50 файлами, а апгрейд до Pro-версії, де цей ліміт знятий, коштує досить дорого – 5 доларів на місяць.

Джерела: Google Play, iTunes

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.