Apple покликала пресу на презентацію нових iPad

Представники американських ЗМІ отримали запрошення від Apple на черговий захід для преси, яке відбудеться 22 жовтня.Швидше за все, компанія представить на ньому нові моделі планшетів iPad, ноутбуки MacBook Pro з оновленою начинкою, а також оголосить про готовність чергової версії OS X, Mavericks.

На традиційно барвистому запрошенні зображені різнокольорові, «листочки» з логотипу Apple, службовці фоном для верхньої частини великого білого яблука. Розфарбовані листки в характерні для iOS 7 пастельно-райдужні відтінки.

Текст, як завжди, лаконічним. Найбільш очевидний переклад використаної фрази «we still have a lot to cover» – «нам ще багато про що є розповісти». Однак деякі самодіяльні аналітики вже побачили в ній натяки на нові моделі обкладинок для iPad і навіть чомусь на «розумні годинник» iWatch.

Презентація пройде в той же день, що і великий захід Nokia, а також ненароком співпаде зі стартом продажів планшетників Microsoft Surface 2 в США.

Як і у випадку з новими «айфона», про нові iPad завдяки витокам вже і так відомо майже все. Всі подробиці можна дізнатися з нашої статті за цим посиланням. Якщо коротко, то «великий» iPad стане тонший і легший і злегка змінить дизайн, ставши схожим на представлений рік тому iPad mini. Пристрій отримає нову, покращену камеру і 64-бітний процесор A7, як в iPhone 5S. Також не виключена поява в планшеті сканера відбитків пальців Touch ID.

Передбачається, що оновлять і iPad mini, встановивши в нього нарешті дисплей з таким же високим дозволом, як і у iPad 4. Нарешті, від Apple давно чекають новин по які освоєним ще нею категоріях продуктів – телевізорів і «розумним годинах».Швидше за все, поки компанія ще не готова анонсувати ні iTV, ні iWatch, але чому б не сподіватися на сюрприз?

Джерело: The Verge

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.