Mailbird: швидкий клієнт Gmail для Windows

В Інтернеті з’явилася публічна бета-версія Mailbird – нового поштового клієнта Gmail для операційної системи Windows.Переваги нової програми оцінили Ми.

Mailbird зручний тим, що його практично не потрібно налаштовувати: вся інформація спочатку імпортується з Gmail, а потім синхронізується з поштою Google. Єдине, що потрібно зробити перед початком установки, це відкрити доступ по протоколу IMAP. Зайдіть в пошту Google – «Налаштування» – «Пересилання POP / IMAP» – і переведіть прапорець на «Включити IMAP».

Розробники Mailbird багато що запозичили у Sparrow – клієнта для OS X / iOS, який Google купила в липні 2012 року.Інтерфейс нової програми теж складається з трьох колонок. У лівій показуються папки «Вхідні», «Спам» і ін., Відправлені листи, чернетки і мітки. У центральній – список діалогів, а в правій – відкрита кореспонденція.

Нарікань до синхронізації немає: віддалене лист в клієнті практично відразу зникає з Gmail. Крім того, Mailbird розуміє ті ж «гарячі» клавіші, що і веб-інтерфейс, що прискорює роботу. Натиснувши на кнопку «с», можна швидко перейти до складання тексту листа, а на «r» – відповісти відправнику. Ще одна приємна функція – можливість підключити аккаунт Facebook і бачити фотографії профілю та контактну інформацію друзів.

Крім цього, до Mailbird можна підключати додатки, що розширюють функціонал програми (по аналогії з аддонами в нині закритому Mozilla Thunderbird або доповненнями в браузерах). Наприклад, можна включити пошук по вкладеннях, додавати закладки на сайти, відкривати документи з Dropbox / Google Drive, не залишаючи пошти.

Словом, Mailbird – швидкий і функціональний клієнт для Windows, до інтерфейсу якого довго звикати не доведеться. Однак мінусів він теж не позбавлений. По-перше, програма поки сумісна тільки з одним аккаунтом Gmail або Google Apps. У майбутньому розробники обіцяють додати підтримку декількох облікових записів, а також інтеграцію з поштою Yahoo і Hotmail. По-друге, Mailbird не локалізована на російську мову, що може створити складнощі деяким користувачам.

Загальнодоступна версія Mailbird поширюється безкоштовно. У ній показується реклама, а до листа додається підпис: «Sent from Mailbird. It’s free ». Все це можна відключити, оформивши річну передплату за 300 рублів.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.