Апарат Curiosity зачекинился на Марсі

Схоже, скоро марсоход Curiosity стане першим віртуальним мером на Марсі. Створений NASA апарат регулярно викладав з Червоної планети твити і фотографії, а сьогодні він уперше зачекинился(позначив своє місце розташування за допомогою соцсети Foursquare).

Для першого чекина Curiosity вибрав кратер Гейла, в якому марсоход приземлився 5 серпня. Це місце вибране із-за гори Еолиди – центрального піку Кратера Гейла. Породи цього гірського утворення можуть повідати про мільярди років історії Марса, повідомляє Mashable.

Curiosity продовжить чекиниться і писати твити впродовж усієї 23-місячної експедиції. У будь-якій великій подорожі ви хочете поділитися таким, що оточує зі своїми друзями будинку. Ось чому ви починаєте чекиниться і писати про того, що відбувається в Twitter. Наш марсоход – не виключення., – заявляє Стефани Смит, співробітниця NASA, відповідальна за аккаунти Curiosity в соціальних мережах.

Велика частина постів марсохода є радами для майбутніх космічних туристів. Приміром, разом зі своїм першим чекином апарат написав: На Марсі холодно, сухо і кам’янисто. Вам знадобиться зволожуючий крем, міцне взуття і ще кисень для тих з вас, хто дихає.

Ради Curiosity представляють з себе суміш з науки і гумору. Ми із задоволенням придумуємо ці повідомлення, – говорить фахівець NASA з соціальних мереж Кортни О’Коннор. – Нам доводиться увійти до образу марсохода і писати про те, що відбувається на Марсі, із його точки зору.

Curiosity зачекинился в кратері Гейла вже двічі. Зараз від статусу віртуального мера кратера Гейла марсоход відділяє всього одна відмітка. Подивитися фотографії, зроблені апаратом, можна в його Twitter – аккаунті.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.