Sony привезла в Росію 4K-телевизор за мільйон рублів

Японська компанія Sony почне продажі в Росії телевізора з діагоналлю 84 дюйми, здатні відображати картинку в надвисокому дозволі 4K. Модель Sony Bravia KD – 84X9005 поступить в магазини до кінця року. Рекомендована ціна на новинку – близько мільйона рублів. Про це говориться в прес-релізі, що поступив в редакцію Вістей.Хайтек.

Дозвіл ЖК-панелі нової Bravia – 4K(3840х2160). Щільність пікселів(ppi) – 52 точки на дюйм. Такий дисплей забезпечує в чотири рази чіткішу картинку, ніж стандарт Full HD(1920х1080). Проте, 4K в чистому вигляді екран не показує.

По кришкою телевізора встановлений трехядерний процесор X – Reality PRO для обробки зображень. Він відповідає за конвертацію контенту з Full HD(програми цифрового ТБ, фільми з дисків Blu – ray і інше) в 4K, а також за поліпшення відео іншого дозволу.

Крім того, нова Bravia уміє перетворювати в 4K-формат тривимірне зображення, записане на дисках Blu, – ray. Щоб глядачі могли його побачити, Sony комплектує телевізор 3D-очками з пасивним затвором. Збоку новинки встановлена 5,1-канальна акустична система 10 Unit Live Speaker з десятьма динаміками.

Старт продажів KD – 84X9005 запланований на грудень 2012 року. Sony підкреслила, що складання усіх моделей відбувається в Японії. Головні конкуренти компанії – Sharp, LG і Samsung – пропонують в Росії телевізори з дозволом не вище Full HD.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.