Microsoft інвестує мільйони в нове ЗМІ

Microsoft оголосила про плани запустити власний інформаційний портал. Нове ЗМІ – MSN News – буде побудовано на основі оновленого сайту новин Microsoft Network(MSN). У проект компанія вклала декілька мільйонів доларів, передає Reuters. Точна сума інвестицій не розкривається.

За словами генерального менеджера MSN Боба Виссе, сайт буде оптимізований для перегляду з операційної системи Windows 8 і браузеру Internet Explorer 10. Користувачі інших ОС побачать стару версію порталу. Новий проект планується запустити до місяця кінця. Так, за часом редизайн MSN співпаде з релизом вісімки, яка поступить в продаж 26 жовтня.

Сайт агрегуватиме новини від провідних інформагентств, у тому числі Reuters і Associated Press, телеканалу NBC, а також інших ресурсів. Крім того, Microsoft розміщуватиме власний контент. Виссе відмітив, що MSN News запропонує короткі новинні замітки – завдовжки від 300 до 500 слів. Число журналістів, задіяних в проекті, невідоме.

MSN є одним з найбільших інформаційних сайтів в Інтернеті. Щодня на нього заходять близько 480 мільйонів користувачів. Портал також служить точкою входу в інші онлайн-сервіси Microsoft – наприклад, ушаную Outlook або відеочат Skype. У липні компанія продала 50-процентну долю в новинному проекті MSNBC.com своєму давньому партнерові – NBCUniveral.

This entry was posted in Зазирнемо у майбутнє. Bookmark the permalink.

Comments are closed.