Свині з Angry Birds випустили кулінарну книгу для iPad

Що розробила ігрову серію Angry Birds, компанія Rovio створила віртуальну кулінарну книгу з рецептами блюд з яєць. Ними діляться головні викрадачі цього продукту – зелені свині.

Додаток називається The Bad Piggies Best Egg Recipes, воно доступне для скачування в iTunes за 99 центів(розробник стверджує, що пізніше програма коштуватиме 4,99 долара). У кулінарній книзі міститься опис 41 способу приготування яєць : від омлетів до яєчної олії. Мабуть, утіливши в життя ці делікатеси, користувач повинен зрозуміти, що ж підштовхує зелених свиней з гри в гру викрадати у пташок яйця.

The Bad Piggies Best Egg Recipes не лише надаватиме користувачам покрокові інструкції по готуванню, але і розважатиме його інтерактивними анімаційними вставками за участю персонажів серії. У додаток вбудований таймер, що дозволяє засікати час готування яєць. Також реалізована можливість створювати закладки в рецептах і перемикатися між метричною і дюймовою системою одиниць.

У додаток вбудований альбом, що дозволяє ділитися знімками своїх кулінарних шедеврів на Facebook і Twitter. Програма важить 264 мегабайти і сумісна з айпадами, версія прошивки яких не нижче 4.3. На Android кулінарна книга поки що не портирована. Додаток доступний на англійській і китайській мовах.

Незвичайна кулінарна книга вийшла всього через тиждень після того, як Rovio випустила гру під назвою Pad Piggies, в якій користувачам пропонується пограти за зелених свинок. Очевидно, фінни серйозно вирішили притягнути симпатії користувачів до головних лиходіїв ігрової серії.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.