100-доларова консоль Ouya: перші враження

Минуло чимало часу, перш ніж один з найпопулярніших проектів з Kickstarter, приставка Ouya, надійшов у продаж. Поки що ігрову консоль будуть поставляти тільки тим, хто встиг зробити попереднє замовлення. Журналісти Engadget протестували зразок і поділилися враженнями.

«Наші перші враження від геймпада виявилися позитивними. Контролер має правильний вагу, не здається дешевим. Кнопки і стики добре приємно натискаються. Виявилося, що контролер живиться від двох AA-батарейок. Щоб поміняти їх, потрібно зняти лицьову панель джойстика », – пишуть журналісти.

Слід зазначити, що джойстик від Ouya можна підключати до більшості приставок. Також в Ouya можна грати сторонніми джойстиками, використовуючи, наприклад, DualShock 3 від PlayStation. А ось геймпад від Xbox 360 працює з Ouya тільки через провід.

«Сама консоль дуже тиха, в ній немає ні крутився диска, ні вентилятора. Консоль добре вписується в інтер’єр кімнати, алюмінієве покриття виглядає благородно ». Не залишили без уваги журналісти Engadget і встановлену в консолі прошивку.

«Інтерфейс Ouya, м’яко кажучи, дуже простий і складається всього з чотирьох пунктів. Вкладка Manage, до речі сказати, веде в звичні Android-настройки. Правда, розробники сказали нам, що незабаром перероблять цей екран по-своєму.Вбудований магазин оформлений красиво, хоча і не сказати, щоб захоплююче. Просто візуальні плитки файлів, які виконують практичну мету ».

Проте, при тесті приставки виявилися і недоліки. «Ми помітили, що контролер часто лагает, натискання кнопки спрацьовує в грі з запізненням. Інші журналісти, котрі оглядали консоль, також зіткнулися з цією проблемою ».

Швидше за все, перед виходом консолі в вільний продаж цю проблему виправлять. Випуск Ouya привернув велику увагу аудиторії спочатку тим, що проект зміг залучити 8,5 мільйонів доларів інвестицій на Kickstarter. Потім стало відомо, що через емулятор на консолі можна буде грати в ретро-проекти для найбільш популярних приставок минулого. Посилило очікування і рішення Square Enix перенести на платформу Final Fantasy.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.