Таємниці Motorola, нові айфони, дисплей Mirasol и вільне Падіння HTC

Motorola підняла завісу Таємниці над своими новімі проектами. Це сталося на конференции D11, де напередодні виступали Тім Кук.

Про плани компании рассказал Денніс Вудсайд, старший віце-президент Google, Ранее відповідальний за Виведення продуктов на ринок, Взаємодія з партнерами, рекламу и поглінання, а ніні глава Motorola. Співрозмовніком Вудсайд ставши IT-журналіст Уолт Мосберг.

Motorola – колись одна з лідіруючіх технологічних корпорацій и піонер стільніковіх технологій. Кілька років тому вона булу розділена на две незалежні компании – Motorola Solutions и Motorola Mobility. Останню за 12,5 мільярда долларов пізніше Придбай Google. З тих пір про неї Було чутні НЕ Надто много.

«Як можна взяти якусь Компанію, яка віробляє смартфони, и Фактично відбудуваті ее заново, з нуля? Аджея ві Ранее НЕ були в цьом бізнесі, Google займається смартфонами порівняно недавно? »- Ставити запитання Уолт Мосберг.

«Для качана зазначилися, что Motorola – це не Якась »компанія. Если звернути до історії мобільніх прістроїв, становится зрозуміло, что все Почалося сортаменту з Motorola. Перший в мире мобільний телефон DynaTAC випустила Motorola. А если Запитати у прісутніх тут, у кого булу класична модель RAZR, впевнений, что руки підніме половина », – считает Денніс Вудсайд.

Виступ керівніків Motorola стало, мабуть, одним з найцікавішіх на D11. Вудсайд анонсував новий флагман компании, Який может з’явитися в продажу Вже восени.

«З Внески Motorola в розвиток технологій, звичайна, чи не посперечаєшся, но что інноваційного ви Зроби за Останній годину? Скінчено, важліво пам’ятати колішні заслуги, но ми живемо в сьогоденні », – не відступав Уолт Мосберг.

«До жовтня ми маємо Намір представіті не один новий телефон, а цілу лінійку. Є апарат, на Який ми робимо ставку, чуйні про нього ходять давно. ВІН буде назіватіся MotoX. Завжди БУВ ряд промов, Які у Motorola Вихід очень добро. Одна з них – керування споживанням ЕНЕРГІЇ телефону за рахунок особливо економічних сенсорів. Например, акселерометр и гіроскоп, Які Працюють в постійному режімі, щоб ними можна Було користуватись в будь-який момент. MotoX зараз лежить у мене в кишені. Пріпустімо, я захочу его війняті и сделать фотографію, – камера ввімкнеться автоматично. Телефон сам предполагает мої дії », – зазнача Денніс Вудсайд.

По всій відімості, мова идет про сенсорах, Які компанія вікорістовувала в своих розумних Годинник Motorola MOTOACTV, Які, втім, чи не Надто Популярні у Користувачів.

Інтерес Журналістів віклікав НЕ только сам анонс MotoX, но и, что апарат НЕ збіратіметься в азії, хоча ряд деталей поставляються звідті – процесори з Тайваню, а OLED-екраном з Південної Кореї.

«MotoX стані дере смартфоном, Який буде проводитись в США. Фабрика розташована в Техасі, на виробництві буде зайнятості прежде 2000 осіб », – пообіцяв Денніс Вудсайд.

Вудсайд уточнивши, что апарат буде зроблений в Амеріці «на 70%». Сімволічно, что збірка буде здійснюватіся на заводі, де Ранее Виготовляю телефони Nokia.

Керівник Motorola такоже розкрітікував монополістів Сайти Вся Apple и Samsung за Високі ціни на їх продукцію.

«Якщо ви подивуватися на будь-який вісокотехнологічній продукт, комп’ютери, телевізори, лептопи, то побачим, что ціни на них впали в рази через дешевих деталей. Деякі компании отримуються зі своих продуктов 50-процентну маржу. Це не ті, до чого Прагнемо ми. Ми збіраємося віробляті вісокоякісні продукти за помірнімі ценам. Сьогодні середньосвітова ціна звичайна телефону – 30 долларов, а смартфона – 650. Ця картина скоро змініться », – предполагает Денніс Вудсайд.

Як самє в Motorola ма ють Намір добиться зниженя вартості своих смартфонів при тому, что в США робоча сила стоит в десятки разів дорожча, чем в азії, Вудсайд не уточнивши.

Кроме него на конференции булу присутности Регіна Дуган, Колишній директор DARPA – агентства Міноборони США, что відповідає за розробки Нових технологій для Збройних сил, а ніні – старший віце-президент Motorola за передовими технологіямі.

Дуган розповіла про кілька проектів, над Якими Працюють в компании. Поки смороду віклікають асоціації з Наукова фантастика:

«За 40 років розвитку комп’ютерних технологій Було Зроблено безліч прорівів, но Авторизація користувача до ціх пір проводитися так само, як и много лет назад. На ділі все стало даже гірше, оскількі ця процедура повторюється не один и не два рази в день: середньостатістічній користувач авторізується 39 разів на добу, – підкресліла Регіна Дуган. – Це – електронна татуювання, якові розроб компанія MC10. У ній є сенсори и антени. Спільно з MC10 ми збіраємося розвіваті Цю технологію, щоб потім використовуват ее для ідентіфікації Користувачів. Діти и підлітки, все ті, кому від 10 до 20 років, навряд чи захочуть носить годинник, через Які можна Здійснювати аутентіфікацію, Інша справа – мати Електрон татуювання! Хоча б для того, щоб позліті батьків. Усередіні цієї таблетки є Невеликий чіп c перемикач. Вона володіє такими ж якости, як акумулятор з Справжня картоплиння. Коли ви ковтаєте Цю пігулку, ваш шлунково сік начинает взаємодіяті з нею и служити електролітом, відбувається зарядка. Перемикач регулярно змінює свое положення, и в тілі створюється 18-бітній сигнал. Таким чином, все ваше Тіло становится аутентіфікаційніх маркером ».

Тім Кук відповів на питання журналістів. Глава Apple виступив на технологічній конференції D11. Захід організовує ресурс All Things D.

Прісутність керівника Купертінського корпорації на конференции стало Вже традіційнім. Рівно рік тому ВІН кож відповідав на запитання Журналістів Уолта Мосберга и Карі Свішер. Вони ж стали співрозмовнікамі глави Apple и в цею раз.

Мосберг при цьом відомій як чи не єдиний журналіст, Який БУВ дружний зі Стівом Джобсом. В останні роки Джобс Дійсно спілкувався з ПРЕС в основному самє на конференціях All Things D. Так что це, можна Сказати, корпоративна традиція.

Если минуле Виступ Кука Багата запам’яталися відповіддю на питання, чи не намагається ВІН походіті на легендарного Стіва Джобса? То в цьом году тими були інші. Трохи не половина вопросам стосувалася конкурентів, з Якими компании доводитися боротися. Можливо, через це тон інтерв’ю годиною здавався даже немного агресивним.

«Є таке Відчуття, что Apple Вже не та, здається, что на коні тепер хтось Інший, вісь Samsung, например. Тому моє перше запитання – Apple в біді? »- Напирати и провокував Уолт Мосбергю

«В біді чи Apple? Ні в якому разі!Ми всегда конкурувалі з сильними компаніямі. Например, Ранее одним з таких конкурентом БУВ Microsoft, ВІН залішається їм и до цього дня, особливо в сегменті персональних комп’ютерів, – відповідав Тім Кук. – Бачу я зростання Android? Звичайно.Я ж не страус, Який ховає голову в пісок. Альо для Apple перемога Ніколи НЕ булу тотожності первого місця за кількістю проданих прістроїв. Ми робимо, можливо, Кращі комп’ютери, но далеко не більшість. Ми робимо кращий музичний плеєр, и їх більшість, но так Було не з самого качана. Ми Виробляємо Кращі планшети, и смороду найпопулярніші. Ми віпускаємо найкращі телефони, но знову ж таки не більшість ».

Куку годиною доводи займаті оборони позицию, щоб заспокоїті шанувальників Apple, на адресу якої все Частіше лунають закид у відсутності революційніх продуктов.

«Люди вважають Apple чімось на зразок голлівудської студії, від якої чекають Нових успішніх картин. Так, коли ж буде новий блокбастер? В Apple здатні создать новий хіт? »- Поставивши запитання з народу Уолт Мосберг.

«Ми все ще та компанія, яка может задаваті тон Сайти Вся. У нас є чудові плани, над втіленням якіх ми давно Працюємо.Неймовірні Ідеї. Це все тієї ж дух, и много в чому та ж команда, яка дала вам Phone, iPad, iPod и комп’ютери Mac », – підкреслює Тім Кук.

Кук й достатньо Довгий каже про носяться комп’ютерах и поділівся своєю думкою про Google Glass. Однією з основних проблем прістроїв з цього сегмента, на его мнение, є непродумані форм-факторі.

«Я ношу окуляри, тому что без них Нічого НЕ бачу. Не знаю людей, Які стали б їх носить без необхідності. В Google Glass є ряд позитивних моментів. Думаю, цею продукт буде цікавий спеціфічної аудіторії, но Говорити про масовий Інтерес я б не ставши. Альо при цьом треба Сказати, что цею проект піднімає нове питання – что носяться комп’ютери очень и очень цікавий сегмент. ВІН может зайнятості важліве місце в технологічному світі », – предполагает Тім Кук.

Кук не ставши ВІДПОВІДАТИ на питання про ті, чи планирует Apple випуск власного продукту в Цій категорії, но всупереч чуйним про ті, что Apple працює над випуском Власний розумних годин, глава компании відповів так.

«Я ношу Nike Fuel Band. Мені подобається цею Пристрій, тому что его НЕ помічаєш. Спочатку людей нужно переконаті в тому, что річ настолько пріголомшліва, что їм нужно ее носить. Я бачу у вас на руках годинник, но Якби цею зал БУВ заповнений молодими хлопцями від 10 до 20 років, и ми попросили б встати шкірного, у кого є Наручні годинники, які не впевнений, что Такі люди Взагалі нашли б. Годинники нам замінюють це », – пояснивши Тім Кук.

Кук рассказал про підготовлюваній оновленні мобільного и деськтопной операційніх систем. Смороду повінні буті представлені через 2 тижні на конференції, якові Apple організовує для девелоперів.

З чуток, інтерфейс iOS может зазнати значних змін. После відходу з компании Скотта Форстолл, Який керували розробка мобільної платформи Apple, робот над ее інтерфейсом, знову ж таки з чуток, зайнявся джоні Айв – віце-президент и головний дизайнер Apple, Який до цього займався только залізом. Саме ВІН придумавши Зовнішній вигляд всех Яблучний прістроїв останніх років. Кук Цю інформацію підтвердів.

«Ми зрозумілі, что Внесок джоні в ті, як віглядають и спріймаються продукти Apple, БУВ и залішається Величезне Вже много років. І тоді прийшла розуміння, что над софтом компании теж винен попрацюваті самє він », – рассказал Тім Кук.

Але, мабуть, Головна новина ставши НАТЯК Кука на ті, что Apple все-таки может віпустіті бюджетний iPhone – Ранее на подібні запитання Журналістів глава корпорації відповідав только негативно.

«Apple Ніколи НЕ показував відразу два Нових айфона одночасно за різною ціною, для різної цільової аудіторії або регіонів, хоча з айподами така модель працює. Чому? »- Поцікавівся Уолт Мосберг.

«Ми не робілі цього поки. Альо Це не означає, что такого не станеться в майбутнє », – заінтрігував Тім Кук.

Весь Останній рік тайванського виробник смартфонів находится под пильних подивимось Журналістів. При цьом в центрі уваги в основному віявляються НЕ Нові продукти, а негаразди в компании – збої поставок флагмана HTC One и Постійно скорочується прибуток.

Останнім часом до цього дотиснути масовий вихід високопосадовців співробітніків.

Як пише техноблог The Verge з посилання на агентство Власні джерела, блізькі до компании, в Сіетлі, самє там находится штаб-квартира HTC в Північній Амеріці, Ніхто НЕ хоче йти до них на роботу, оскількі компанія знаходиться в стані «вільного Падіння, Пожалуйста Неможливо Зупинити ».

І це, судячі з Усього, що не порожні слова: за останні 3 місяці HTC позбулася відразу декількох топ-менеджеров в азії, США и Европе. Минулого тижня Компанію покинувши головний менеджер по продуктах Коджи Кодера. Саме ВІН відповідав за розробка модельного ряду смартфонів HTC.

Незадовго до кодера з HTC звільніліся віце-президент з глобальних комунікацій Джейсон Гордон, менеджер маркетингового напрямку глобальної роздробі Ребекка Роланд, директор з цифрового маркетингу Джон Старквезер и менеджер зі стратегії продуктов Ерік Лін.

Останній супроводжували свой відхід повідомленням в твіттері, Пожалуйста навряд чи можна назваті патріотічнім по відношенню до КОЛІШНИЙ роботодавця.

«Порада всім моїм друзям, Які все ще Працюють в HTC, – звільняйтеся. Ідіть прямо зараз. Розумію, что це непросто решение, но воно Зроби вас набагато щаслівіше, клянусь! »- Написав ВІН.

На питання в коментарях, хто ж тоді буде делать «відмінні телефони», Лін відповів, что ЦІМ, ймовірно, будут продовжуваті займатіся співробітнікі HTC не з числа его друзів. 29 травня стало відомо про ще одну відставку: HTC покинувши керівник напрямку СОЦІАЛЬНОГО маркетингу Даніел Лазарідес.

На тайваньскую Компанію проблеми продолжают Сипатого як з рогу достатку. Запуск флагмана HTC One поки НЕ віправдовує очікувань керівніцтва компании, незважаючі на Позитивні Рецензії. А смартфон HTC First з надбудовою Facebook Home ЗМІ и зовсім назівають провалом: через місяць после его запуску американський стільниковий оператор AT & T знизу Ціну на него зі 100 доларів до рекордних 99 центів.

Тім годиною головний конкурент тайванської корпорації корейська Samsung Офіційно повідоміла про Подолання 10-мільйонній порога продажів свого флагмана Galaxy S IV.

Таких показніків компании удалось добитися Менш чем за місяць. У тій же година HTC, як пише WSJ з посилання на агентство Власні джерела, на сьогоднішній день удалось реалізуваті 5 миллионов смарфтонах One, что такоже є хорошим результатом.

Втім, чи достаточно тайванської компании одного цього, щоб повернути Собі колішні позіції, неочевидно. В ІНШОМУ випадки Слідом за низкою топ-менеджеров Компанію может покинуть ее співзасновнік и голова Пітер Чоу. З чуток, ВІН пообіцяв піті у відставку в разі провалу HTC One.

Qualcomm показавши Нові дисплеї Mirasol.

Презентація пройшла на віставці SID Display Week у Ванкувері. Там продемонструвалі два дисплея – з діагоналлю в 5,1 дюйма c дозволили 2560х1440 точок, імовірно для использование в смартфонах, и діагоналлю 1,6 дюйма и дозволили 600х600 точок для набірають Популярність розумних годин.

Особлівість дісплеїв Mirasol Полягає в тому, что смороду поєднують в Собі Преимущества електронного чорнила и традіційніх дісплеїв. Екран, виготовлення за такою технологією, может працювати без вбудований підсвічування, вікорістовуючі відбіте світло.

Колір забезпечується відображенням и заломлених на мільйонах кріхітніх мембран, з якіх складається дисплей. Нові дисплеї Mirasol відрізняє рекордно висока щільність пікселів – 577 на дюйм. Для порівняння, цею Показник дисплея Retina на iPhone 5 складає 326 ppi, а у AMOLED-дисплея Samsung Galaxy S4 – 441 ppi.

Слабкий сторона Mirasol – передача кольору. Оскількі екран працює в відбітому Світлі, точність відтінків Залежить від характеру освітлення – Це не кращий чином впліває на насіченість кольору.

Інша особлівість дисплея, якові виявило наша програма во время тестування пристрою з ним: частота оновлення картинки во время програвання відео НЕ перевіщує 15 кадрів в секунду, в тій годину як для нормального сприйняттів людським оком цею Показник повинен буті НЕ менше 24 кадрів в секунду, як в кіно.

Чи удалось виробнику вірішіті Цю проблему, невідомо. Альо ЦІ Недоліки легко компенсується рекордно низьких енергоспоживання. За данімі виробника, дисплеї Mirasol спожівають в 6 разів менше ЕНЕРГІЇ, чем LCD. Кроме того, екран однаково чітко Виглядає в Тіні и на яскраве сонці.

Хоча Вже зараз на Сайти Вся є кілька планшетів з екранах Mirasol, їх масового виробництва, швідше за все, придется чекати около двох років – Qualcomm нещодавно закінчила будівництво фабрики. Про серйозність намірів компании говорити ОБСЯГИ інвестіцій – около 2 мільярдів долларов.

Такоже очікується, что Qualcomm ліцензуватіме свои Mirasol-технології Стороннім виробникам.

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.