Microsoft оголосила вартість планшетів Surface

Microsoft оприлюднила цінник планшетів Surface, працюючі на ОС Windows RT. Найдешевша 32-гігабайтна пігулка серії оцінена в 500 доларів. 64-гігабайтна версія із спеціальною кришкою коштуватиме близько 700 доларів. Також компанія уточнила технічні характеристики пристроїв.

Пігулки від Microsoft поступлять в продаж 26 жовтня. Microsoft вже почала приймати передзамовлення на пристрій. Сенсорна кришка будь-якого кольору, окрім чорного, додасть до ціни 120 доларів, а обкладинка зі вбудованою механічною клавіатурою обійдеться в 130. За повідомленнями The Wall Street Journal, Microsoft має намір продати від 3 до 5 мільйонів нових пігулок за один квартал, що надзвичайно амбітно.

Очікується, що потужніші версії планшетів, які працюватимуть не на Windows RT, а на повноцінній Windows 8, коштуватимуть істотно дорожче і з’являться у продажу пізніше. Слід зазначити, що Surface буде не менш закритою платформою, чим iPad. Microsoft заявила: Surface на Windows RT працюватиме виключно з додатками з Windows Store.

Розміри нового пристрою : 27,4 на 17,1 на 0,9 сантиметра, вагу – близько 700 грам. Серцем планшета стане процесор NVIDIA T30 з 2 гігабайтами оперативної пам’яті. Пігулка матиме дві камери, здатні писати відео в HD – форматі, два мікрофони і динамік.

Окрім усіх основних слотів і портів, пристрій матиме два повнорозмірних USB 2.0 порту, що дозволить підключати до нього аксесуари, зроблені для PC. Також Surface матиме датчик освітлення, акселерометр, гіроскоп і компас. У Windows RT буде предустановлена превью-версия Microsoft Office Home and Student 2013 RT, в яку буде входить Word, Excel, PowerPoint і OneNote.

Планшети Microsoft потрапляють в одну цінову категорію зі своїм основним конкурентів – iPad. Ціни на iPad 3 також стартують з 500 доларів і закінчують 700 доларами(якщо враховувати версії без підтримки 3G).

Microsoft вже запустила дорогу рекламну кампанію, присвячену новому планшетнику. Першим кроком виробника став проморолик, який почав транслювати американський спортивний канал ESPN. Також Microsoft завела офіційний Twitter – аккаунт, присвячений своєму планшетнику, -@Surface. Поки в нім всього 4 записи, але вже більше 12 тисяч передплатників.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.