Головного конкурента iPhone 5 покажуть 3 травня

Достовірної інформації про начинку смартфону як і раніше немає. З численних чуток, діагональ дисплея у новинки виросте з 4,3 дюйма у Galaxy S II до 4,6 і порівняється за розміром з діючим “флагманом” Samsung, Galaxy Nexus. Іншими нововведеннями можуть стати поліпшена камера з 16-мегапиксельной камерою і технологія індуктивної зарядки, яка дозволить заповнювати запас акумулятора без дротів.
Також не виключено, що Galaxy S III підтримуватиме “модні” технології LTE(для швидкісного Інтернету) і Near Field Communication(NFC) для безконтактних платежів і обміну даними. До складу начинки гаджета можуть увійти четирехядерний процесор з частотою 1,5 ГГц, 1 ГБ оперативною і 32 ГБ флеш-памяти.
Galaxy S II є одним з найпопулярніших Android- смартфонів в категорії дорогих пристроїв. Він був випущений в квітні 2011 року, і досі отримує оновлення до найсучаснішої версії “гугловской” ОС. Окрім численних смартфонів, в “галактичну” лінійку Samsung входять “міні-планшет” Galaxy Note, а також планшетники Galaxy Tab з діагоналями 7, 8,9 і 10,1 дюйма.

This entry was posted in Алея досягнень. Bookmark the permalink.

-1 Responses to Головного конкурента iPhone 5 покажуть 3 травня

  1. МАН says:

    Остання інформація – досить актуальна !