YouLike допоможе знайти любов за допомогою нелюбові

Традиційні сайти знайомств намагаються зводити людей за інтересами, по тих речах, які їм подобаються. Творці стартапу YouLike вирішили, що речі, які ми терпіти не можемо, нітрохи не менш важливі при підборі ідеальної пари.

При регістріціі YouLike просить користувача відповісти на серію забавних питань, на кожен з яких можна відповісти «люблю», «подобається», «не подобається» або «ненавиджу», пише TechCrunch. За допомогою цих питань сайт генерує базу інтересів. Вона виходить більш чистою і релевантною, ніж у інших ресурсів, які просто скачують інформацію про лайок на Facebook.

Творці YouLike відповідально підійшли до складання питань, зробивши наголос на конкретні тези, що допомагають на початку відносин. Наприклад, користувачів просять оцінити їхнє ставлення до готування, шопінгу, раннім пробуджень.Також людей просять відповісти, чи повинен на їхню думку чоловік зробити перший крок, є прийнятним поцілунок на першому побаченні і так далі.

Коли одна людина заходить на сторінку іншого, сайт демонструє йому добірку з отриманої інформації. «Ви обидва любите це», «ви обидва не любите це», «ви не любите це, але вона любить», «вона не любить це, але ви любите». Це дозволяє за кілька секунд скласти уявлення про людину, перш, ніж вступати з ним в переписку.

Ідея проекту полягає в тому, щоб сортувати користувачів не тільки по їх інтересам, а й по дрібним звичкам і переконанням, які бувають такі важливі для того, щоб люди побудували довгострокові відносини. На думку засновників сайту такий підхід набагато більш реалістичний ніж той, який використовують інші сайти знайомств.

Незважаючи на нестандартність концепції, поки що важко припускати, чи зможе YouLike зайняти міцну позицію серед тисяч інших сайтів знайомств. Це визнають і самі стартаперів. «Онлайн знайомства – це область з величезною конкуренцією, в якій безліч проектів борються один з одним за людей, які полюють за онлайн-любов’ю, – зазначив співзасновник YouLike Левент Гюлтан. – Дуже багато проектів свого часу намагалися виділитися за допомогою різних інновацій, проте мало кому вдалося досягти популярності OkCupid або HowAboutWe

This entry was posted in Розробники пропонують. Bookmark the permalink.

Comments are closed.