Яндекс випустив першу версію свого браузеру

Яндекс – це тепер не лише сторіночка в інтернеті. Так гендиректор найбільшої російської пошукової системи Аркадій Волож представив в понеділок першу версію власного браузеру компанії. Програму, чутки про появу якої ходили вже давно, можна буде викачати сьогодні увечері.

Новинка тісно інтегрована з інтернет-сервісами російської компанії – пошуком, картами, поштою, перекладачем і тому подібне Яндекс.Браузер уміє видавати користувачеві підказки з готовими відповідями, допомагаючи прискорити пошук потрібної інформації. Як і у більшості інших сучасних браузерів, в адресному рядку програми можна буде вводити як адреси сайтів, так і пошукові запити.

Програма не прив’язана намертво до пошуку Яндекса – можна легко перемкнутися на використання як пошук за умовчанням Яндекс, Google, Mail.Ru або Bing. Від шкідливих сайтів допоможуть захиститися інтегровані антивірусні технології Яндекса і Лабораторії Касперского.

Технологічно браузер Яндекса використовує ту ж платформу, що і Chrome від Google – проект Сhromium з відкритим початковим кодом, заснований на движку WebKit. Проте використовуються і інші напрацювання, зокрема, від Opera Software. У програму вбудована підтримка технології Adobe Flash, а також просмотровщик pdf – файлів.

Яндекс.Браузер можна буде викачати в понеділок, починаючи з 17:00 за московським часом, на сайті browser.yandex.ru. Програма підтримує Windows і Mac OS X. Нові версії виходитимуть кожні декілька тижнів, як пообіцяв Аркадій Волож, платформа дуже швидко розвиватиметься.

This entry was posted in Револлюційні технології. Bookmark the permalink.

Comments are closed.