Яндекс представить альтернативу магазину Google Play

Яндекс активізує боротьбу з головним конкурентом – Google – на його полі. Російська пошукова система має намір запустити магазин додатків для мобільних пристроїв на платформі Android, тобто альтернативу Google Play Store. Одночасно з Yandex.Store у російської компанії вийде і власний браузер.

За інформацією газети Комерсант, про запуск магазину мобільних застосувань найбільша російська пошукова система оголосить сьогодні. Yandex.Store – стратегічний крок на шляху формування повноцінного продукту для виробників пристроїв – набору додатків, вирішальних основні призначені для користувача завдання : пошук, карти і навігація, хмарний сервіс для синхронізації файлів на різних пристроях(Яндекс.Диск) і призначений для користувача інтерфейс(Yandex.Shell), цитує видання доки не випущене повідомлення компанії.

Альтернативні стандартному Google Play магазини додатків для Android вже існують – наприклад, Appstore for Android від Amazon або Opera Store. До речі, саме у Opera Яндекс придбав ліцензії на 40 000 застосувань, з якими стартує його магазин(у Google Play їх без малого 700 000). Умови для розробників, що розміщують в Yandex.Store свої продукти, будуть стандартними, як у Google: 70% від продажів розробникові, інші 30% – Яндексу і його партнерам.

Пошукова система, за інформацією Комерсанта, вже домовилася про передустановку свого магазину додатків на облаштування ряду виробників другого ешелону, включаючи PocketBook, 3Q, і texet. Варіант Yandex.Store розробляється і для брендованих смартфонів Мегафону.

Наступним кроком, за повідомленням видання, повинен стати запуск Яндексом власного браузеру зі вбудованими сервісами російської пошукової системи. Очікується, що браузер буде представлений одночасно з магазином додатків.

This entry was posted in Хай-тек серед нас. Bookmark the permalink.

Comments are closed.